بازدید 19294
۴

جزییات دیدار مخبر با پزشکیان

سرپرست ریاست جمهوری با حضور در دفتر مسعود پزشکیان با رئیس جمهور منتخب دیدار و گزارشی از آخرین وضعیت مسائل اجرایی و امور جاری کشور به وی ارائه کرد.
کد خبر: ۱۲۴۶۷۷۴
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۲ 07 July 2024

 

به گزارش تابناک، محمد مخبر صبح امروز یکشنبه با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، ضمن دیدار با وی گزارشی از آخرین وضعیت مسائل اجرایی و امور جاری کشور به وی ارائه کرد.
مخبر در این دیدار صمیمی دکتر پزشکیان را در جریان آخرین وضعیت امور جاری کشور در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی قرار داد.
رئیس جمهور منتخب نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد شهید دکتر رئیسی، از زحمات و تلاش‌های اعضای دولت در مدت سپری شده از شهادت رئیس جمهور و به خصوص اقدامات سرپرست ریاست جمهوری برای اداره امور و برگزاری بدون حاشیه انتخابات ریاست جمهوری در مدتی کوتاه قدردانی کرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱۴
انتشار یافته: ۴
آقای پزشکیان خیلی دوستت داریم

اما لطفا لطفا لطفا مثل احمدی نژاد کاپشن نپوش داداش
رئیس جمهور شدی کت و شلوار پلیز!
پاسخ ها
پایا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
این کاپشن کجا اون کاپشن کجا... باحاله که
آفرین آقای مخبر انصافا شخص با کلاسی هست همین که برای انتخابات ثبت نام نکرد باید ازش تشکر کرد هر کی بود برای قدرت ثبت نام میکرد و احساسات مردم به خاطر شهید رئیسی استفاده میکرد. ضمن تبریک به آقای پزشکیان همه با هم برای ایران. شرایط سختی بر جهان حاکم شده باید به وظیفه تاریخی خودمون عمل کنیم تا کشور به سلامت عبور کنه
چرا و از چه زمانی ، بدلباسی و بد ظاهری مد شد ؟ به خدا ادم همزمان میتونه هم با سواد باشه هم خوش لباس باش هم و زشکار و هم خاکی و معنوی . من اگر مسول استخدام تو هر قسمتی بودم خوش لباسی قطعا برام معیار بود . ترکیب موفق ظاهر و باطن
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم