بازدید 1333

ماموران پلیس با جانشان از آرای مردم مراقبت کردند

سخنگوی فراجا با اشاره به شهادت دو مامور پلیس برای صیانت از صندوق رای در استان سیستان و بلوچستان گفت: از تمام هم‌میهنان قدرشناس و فهیم، مسئولین و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که به شهدای جمهور پلیس ادای احترام کردند تشکر می‌کنیم.
کد خبر: ۱۲۴۵۲۶۶
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۴ 29 June 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، سردار سعید منتظرالمهدی با اشاره به شهادت دو مامور پلیس در راه صیانت از صندوق رای در منطقه جکیگور استان سیستان و بلوچستان گفت: ماموران جان برکف پلیس از صندوق‌های رای و آرا مردم در سیستان و بلوچستان با جان عزیزشان مراقبت و محافظت کردند و به شهادت رسیدند.

سخنگوی فراجا با تاکید بر اینکه پلیس همواره نگاهبان ایران زمین و اندیشه‌ وحدت بخش این مرز و بوم است، گفت: شهیدان والامقام ابراهیم مرمزی و فرهاد جلیل نیز در همین مسیر جان خود را فدا کرده و از این اندیشه و مردم صیانت کردند.

منتظرالمهدی در پایان تاکید کرد:‌ از تمام هم‌میهنان قدرشناس و فهیم، مسئولین و نامزدهای انتخاباتِ ریاست جمهوری که به شهدای جمهور پلیس ادایِ احترام کردند تشکر می‌کنیم.

روز گذشته افراد مسلح برای ربودن صندوق آرای منطقه جکیگور به خودروی عوامل اجرایی و انتظامی صندوق أخذ رای از چند جهت تیراندازی کردند که با اقدام به موقع ماموران انتظامی از صندوق آرای مردم حفاظت شد اما تعداد پنج نفر از عوامل اجرایی و انتظامی مجروح و به مرکز درمانی منتقل شدند که متاسفانه دو نفر به اسامی سرباز وظیفه انتظامی فرهاد جلیل و گروهبانیکم مرزبانی ابراهیم مرمزی به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

درپی این اقدام مسعود پزشکیان (اینجا) و سعید جلیلی (اینجا) دو نامزد راه یافته به مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم با صدورپیام‌های جداگانه‌ای این اقدام را محکوم کردند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم