بازدید 3013

جاده چالوس چه زمانی بازگشایی می‌شود؟

رئیس پلیس راهور فراجا اعلام کرد که با توجه به احتمال خطر ریزش سنگ، محور چالوس در حدفاصل کندوان تا مرزن آباد همچنان و تا زمان ایمن سازی کامل مسیر مسدود بوده و پلیس اجازه بازگشایی آن را نخواهد داد.
کد خبر: ۱۲۴۲۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۱ 14 June 2024

به گزارش «تابناک»، سردار سید تیمور حسینی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به انسداد محور چالوس پس از سیلاب شب گذشته گفت: در شب گذشته پس از بارش باران در ارتفاعات البرز و استان مازندران شاهد سرازیر شدن سیلاب در محدوده سیاه بیشه وکندوان به سمت مرزن آباد بودیم که متاسفانه خسارات زیادی به خودروی مسافران ، اهالی، رستوران‌های حاشیه جاده و ... وارد کرد.

رئیس پلیس راهور فراجا در ادامه با تاکید بر ادامه انسداد قسمت سیلاب زده جاده چالوس در حدفاصل کندوان تا مرزن آباد گفت: به دلیل بارش باران و احتمال ریزش سنگ و همچنین ایمن سازی مسیر برای حفاظت از جان هموطنان جاده چالو در محدوده کندوان از هر دو طرف مسدود و در صورت بازگشایی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی تاکید کرد که پلیس راهور تا زمان ایمن سازی کامل این مسیر اجازه بازگشایی این محور را نخواهد داد.

حسینی درباره مسیرهای جایگزین نیز گفت: مسافران برای سفر به شمال کشور یا بازگشت از آن می‌توانند از جاده‌ و مسیرهای جایگزین مانند هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت استفاده کنند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم