بازدید 2062

دبیر سازمان لیگ: شاید مس، یوونتوس شود!

دبیر سازمان لیگ فوتبال توضیحاتی را درباره پرونده پیش آمده برای باشگاه مس رفسنجان و شایعه سقوط این تیم ارائه کرد.دبیر سازمان لیگ: شاید مس، یوونتوس شود!
کد خبر: ۱۲۴۲۱۲۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۲ 11 June 2024

به گزارش تابناک به نقل از  "ورزش سه"، پرونده تخلفات باشگاه مس رفسنجان مهم‌ترین اتفاق این روزهای فوتبال ایران است. بعد از بازداشت سه نفر از ارکان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در بحث فسادهای رخ داده در این باشگاه مس، حالا احتمال سقوط نماینده رفسنجان به لیگ یک مطرح شده است.

محمدرضا کشوری‌فرد دبیر سازمان لیگ در این خصوص اعلام کرده که اگر رای دادگاه مبنی بر این باشد که برخی نتایج دست‌کاری شده، یک اتفاق عجیب رخ می‌دهد. کشوری‌فرد در این باره به تسنیم گفت: «اگر رئیس محترم دادگاه کرمان حکمی بدهد که افراد در نتایج مسابقات مس رفسنجان برای صعود به لیگ برتر و حتی دیگر نتایج تأثیرگذار بودند، از داور گرفته تا افراد دیگر طبق حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال دو رده سقوط خواهد کرد.»

او ادامه داد: «این حکم طبق آیین‌نامه فیفاست، اتفاق مشابهی که سال‌های قبل برای یوونتوس ایتالیا افتاده بود، اما همه اینها منوط به رأی دادگاه است و فعلاً هیچ اطلاعاتی به دست ما نرسیده است.»

کشوری‌فرد در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت سقوط مس به لیگ، پیکان به لیگ برتر بازمی‌گردد، گفت: «در این زمینه هر چه قانون بگوید، اجرا خواهد شد.»

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری