بازدید 7660

حمله به رائفی پور در روزنامه کیهان

روزنامه کیهان نوشت: بدون کمترین ابهام و تردیدی می‌توان گفت؛ عده اندک و کم‌شماری از مدعیان هواداری این یا آن کاندیدا که زبان و قلم به تخطئه و تخریب کاندیدای دیگر می‌چرخانند، نمی‌توانند و باور کردنی نیست که خود را تابع رهبر معظم انقلاب بدانند!
کد خبر: ۱۲۴۱۶۹۹
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۱ 09 June 2024

حمله به رائفی پور در روزنامه کیهان

به گزارش تابناک به نقل از روزنامه کیهان نوشت: بدون کمترین ابهام و تردیدی می‌توان گفت؛ عده اندک و کم‌شماری از مدعیان هواداری این یا آن کاندیدا که زبان و قلم به تخطئه و تخریب کاندیدای دیگر می‌چرخانند، نمی‌توانند و باور کردنی نیست که خود را تابع رهبر معظم انقلاب بدانند!


سرمقاله روزنامه کیهان امروز به جنگ بین اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم پرداخته است.

حسین شریعتمداری در کیهان نوشته است: به آنچه این روزها در میان برخی از جریانات انقلابی می‌گذرد، نیم نگاهی بیندازید! چه می‌بینید؟ تخریب هواداران یک کاندیدا علیه نامزد دیگری از همین طیف و تهمت و تخریب متقابل از آن سوی به این سوی! هرطیف نیز نامزد خود را قدیس و برحق و طرف مقابل را بیرون از این دایره معرفی می‌کند! و در همین حال رسانه‌های وابسته به دشمنان بیرونی و برخی از دنباله‌های داخلی آنها با چه آب و تابی این بده بستان‌های ناپسند را پوشش می‌دهند و با دُمشان گردو می‌شکنند!

در سرمقاله کیهان که آشکارا علیه رائفی پور و تمام قد در حمایت از قالیباف نوشته شده آمده است: به جرأت و با اطلاع می‌توان گفت که این حرکت زشت و پلشت و دشمن‌پسند فقط از سوی برخی از مدعیان هواداری (تاکید می‌شود مدعیان هواداری و نه هواداران واقعی‌) این یا آن کاندیدا در جریان است و بدیهی است که طرفداران واقعی و نامزدها از این جرگه بیرونند بنابراین انتظار آن است و انتظاری خدا پسندانه و قانونمدارانه نیز هست که نامزدها به صراحت از تهمت‌زنندگان اعلام برائت کنند و آنها را - که عده‌ای قلیل هم هستند- دعوت به رعایت اخلاق کنند و اگر از این حرکت پلشت دست نکشیدند در ادعای هواداری آنها تردید کرده و آنان را از خود برانند.

بدون کمترین ابهام و تردیدی می‌توان گفت؛ عده اندک و کم‌شماری از مدعیان هواداری این یا آن کاندیدا که زبان و قلم به تخطئه و تخریب کاندیدای دیگر می‌چرخانند، نمی‌توانند و باور کردنی نیست که خود را تابع رهبر معظم انقلاب بدانند!

شرایط کنونی جهان اسلام و آوردگاه میان اسلام با پرچمداری جمهوری اسلامی ایران و استکبار جهانی با میدان‌داری آمریکا و صهیونیست‌ها یادآور این حکایت از زبان سعدی است و هشدار به افراد یاد شده که، آب به کدام آسیاب می‌ریزید؟!

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۱۲
انتشار یافته: ۱۵
بدون شرح
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۰
شرحش اینه این سری حتما قالیباف رئیس جمهوره نوبتی هم که باشه نوبت اونه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۰
این الان خیلی کلی و عمومی بود؛ از کجا میدونین مثلا با رائفی‌پور بوده؟؟؟
اگر اتهامات وارده صرفا اتهام است خب از طریق قانونی اقدام شود و نتیجه به اطلاع مردم برسد اما اگر اتهامات واقعیست چرا با مرتکبین آن برخورد نمیشود و بجای برخورد قضایی کار به ناله ونفرین رسیده است
ای جانم بیفتید به جان هم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۰
جنگ زرگری راه افتاده
دعوای زرگری راه انداخته اند . صداقت در گفتار و رفتار این جناح هیچ زمان وجود نداشته و دیگر حرف هایشان خریدار ندارد . چقدر زود رئیسی را فراموش کردند و به تاریخ سپردند و شروع به سناریو نویسی و اجرا نمایش جدید کردند .
چرا از بی ارزش شدن ریال چیزی نمی گویید ؟ در حالی که ایران یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیاست اما بی ارزش ترین پول ملی را دارد چرا کسی پاسخگو نیست ؟ مسئول این وضعیت کیست؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۰
دلار چنده؟
ای بابا تا میاد کسی حرف بزنه یا می گن شرایط حاده و یا می گن مملکت بشکه باروته و یا می گن سر پیچیم مواظب باشید نریم ته دره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۰
همه اینها بهانه است
به سلامتی واژه طرفدارنما هم دارن اضافه می کنن ! بابا این ها همین طورین دیگه ! طزفدار واقعی و کیک ندارن که
چیزی نگفته شریعت مداری همه چی دان گفت شفاف کن چرا شماها هرچی بهتون میگن مثل اب گرم کن میترکید
رای نخواهم داد
رائفی پور آدم مشکوکی است....
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری