بازدید 3067

یکی از فرماندهان ارشد امنیتی حماس ترور شد

آویخای ادرعی سخنگوی عربی زبان ارتش رژیم صهیونیستی جمعه شب مدعی شد: این رژیم یکی از فرماندهان ارشد نیروهای امنیتی حماس را ترور کرده است.
کد خبر: ۱۲۴۱۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۳ 08 June 2024

یکی از فرماندهان ارشد امنیتی حماس ترور شد

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا؛ ادرعی در حساب کاربری خود در شبکه "X" با تأیید رفتار تروریستی رژیم صهیونیستی در ترور فعالان فلسطینی، افزود: «محمد ابوعجاج» یکی از فرماندهان ارشد سرویس امنیتی حماس در منطقه رفح در اثر حملات روز گذشته اسرائیل کشته شده است.

وی همچنین گفت که بر اساس گزارش‌ها، ایاد المغاری شهردار نصیرات شمالی در این حمله هدف قرار گرفته شده است.

در تازه ترین جنایت رژیم صهیونیستی یک منزل مسکونی در محله شیخ رضوان واقع در شمال شهر غزه بمباران شد که در نتیجه آن تاکنون چهار تن شهید و ۱۴ نفر زخمی شدند.

براساس گزارش این شبکه خبری، دست کم ۸ نفر از شهدا و مجروحان کودک هستند.

وزارت بهداشت فلسطین در غزه شامگاه جمعه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته مرتکب ۸ مورد کشتار شد که در نتیجه آن ۷۷ نفر شهید و ۲۲۱ نفر دیگر مجروح شدند.

این وزارتخانه اعلام کرد: با احتساب این عدد، آمار شهدای غزه از هفتم اکتبر ۲۰۲۳ و همزمان با آغاز عملیات طوفان الاقصی به ۳۶ هزار و ۷۳۱ نفر و آمار مجروحان به ۸۳ هزار و ۵۳۰ نفر رسید.

منابع خبری صبح روز جمعه نیز گزارش دادند که در نتیجه حملات رژیم صهیونیستی به منطقه الوسطی در ۵ روز گذشته بیش از ۲۰۰ نفر به شهادت رسیدند.

رژیم صهیونیستی برای توجیه ترور، قتل و قتل عام مردم غزه و سرپوش گذاشتن بر نسل کشی خود، مدعی است که هدف این رژیم از حملات بی امان به مناطق مسکونی در نوار غزه و رفح، هدف قرار دادن مقامات ارشد مقاومت حماس است، ادعایی که حوادث چند ماهه گذشته کذب و غیر واقعی بودن آن را به اثبات رسانده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم