بازدید 1431

آنروا: هیچ مکان امنی در نوار غزه وجود ندارد

آژانس امداد و کار سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی (آنروا) اعلام کرد که هیچ مکان امنی در نوار غزه وجود ندارد و به آتش بس فوری در غزه نیاز است.
کد خبر: ۱۲۳۹۳۶۲
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۰ 26 May 2024


به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، آژانس امداد و کار سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی (آنروا) امروز یکشنبه اعلام کرد که هیچ مکان امنی در نوار غزه وجود ندارد و به آتش بس فوری در غزه نیاز است.

 آژانس امداد و کار سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی افزود که نظامیان رژیم صهیونیستی در غزه غیرنظامیان را هدف قرار می دهد و آوارگی و تخریب خانه‌ها و زیرساخت‌ها همچنان ادامه دارد.

این در حالی است که وزارت بهداشت غزه امروز اعلام کرد که تعداد شهدای غزه از هفتم اکتبر گذشته تاکنون به 35 هزار و 903 نفر و تعداد مجروحان هم به 80 هزار و 420 نفر رسیده است.

این وزارتخانه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت گذشته، 5 مورد کشتار در نوار غزه مرتکب شد که در نتیجه آن 46 نفر شهید و 130 نفر دیگر هم مجروح شدند.

در همین راستا، دفتر رسانه‌ای دولت فلسطین مستقر در غزه نیز اعلام کرد که بیش از 80 هزار مجروح داریم که یک سوم آن‌ها نیاز مبرم و فوری به درمان دارند که در نوار غزه در دسترس نیست.

این دفتر رسانه‌ای افزود: کمک‌های بشردوستانه که به نوار غزه می‌رسد کافی نیست و مقدار سوخت وارد شده به غزه حتی برای راه اندازی یک بیمارستان نیز کافی نمی‌باشد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم