بازدید 3801

واکنش پرسپولیس به تمدید قراردادها با تایید خبر تابناک

تا حدود زیادی، گزارش سایت تابناک در مورد تاثیر انتقال مالکیت باشگاه و فروش سهام پرسپولیس بر تمدید قراردادها تأیید شد. درویش هرگونه اقدام مالی را به تعیین تکلیف مالکیت باشگاه گره زده و از امضای قرارداد جدید خودداری می‌کند.
کد خبر: ۱۲۳۰۱۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۳ 03 April 2024

واکنش پرسپولیس به تمدید قراردادها با تایید خبر تابناک

در پی انتشار اخباری مبنی بر عدم توافق مالی مهدی ترابی با سرخ‌ها، باشگاه پرسپولیس درباره تمدید قرارداد بازیکنان و ستاره‌های خود اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ پرسپولیس در این بیانیه رسمی تا حدود زیادی، گزارش سایت تابناک در مورد تاثیر انتقال مالکیت باشگاه و فروش سهام پرسپولیس بر تمدید قراردادها را تأیید کرده است. رضا درویش هرگونه اقدام مالی را به تعیین تکلیف مالکیت باشگاه گره زده است و از امضای قرارداد جدید خودداری می‌کند.

«پرسپولیس تمدید قرارداد با بازیکنان برگزیده و در آستانه پایان مدت همکاری را در دستور کار دارد و اقدام لازم در این ارتباط با توجه به عوامل تاثیرگذار در موعد مقرر انجام خواهد شد.»

 «باشگاه در هر مقطعی از فصل فوتبال از خواست و آمادگی هر یک بازیکنان برای مذاکره و عقد قرارداد جدید، استقبال می‌کند بر اساس رسالت کاری خود، برای این منظور برنامه زمان‌بندی خاص خود را هم دارد.»

 «پرسپولیس در حال حاضر روی بازپس گیری جایگاه بر حق خود متمرکز است و طرح پاره‌ای مسائل و موارد، به نظر به نام پرسپولیس و منافع آن است ولی در باطن اهداف دیگری را دنبال می‌کند.»

 «شرایط بودجه‌ای، عامل مهم برای بستن تیم فصل آینده خواهد بود و نیاز به توضیح ندارد که این موضوع تا چه میزان وابسته به بحث مالکیت و واگذاری سهام مدیریتی است.»

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار