بازدید 3993
ضربات آزاد ویرانگر رونالدو در آستانه یورو ۲۰۲۴

تکرار هت‌تریک کریس و ۲پاس‌گل در یک نیمه!

رونالدو که هفته قبل موفق به ثبت هت‌تریک شده بود در این دیدار تنها یک نیمه زمان احتیاج داشت تا تعداد هت‌تریک‌های دوران حرفه‌ای خود را به عدد ۶۵ رساند. این سی و پنجمین سه‌گله او بعد از ۳۰ سالگی بود
کد خبر: ۱۲۳۰۰۳۲
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۲:۰۱ 03 April 2024

تیم فوتبال النصر در شب درخشش مجدد و تکرار هت‌تریک کریستیانو رونالدو موفق شد با نتیجه ۸ بر صفر ابها را تحقیر کند.

به گزارش تابناک ورزشی، دیدار تیم‌های فوتبال ابها و النصر در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ عربستان از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه برگزار شد که در نهایت این دیدار با ابرتی ۸ بر صفر النصر به پایان رسید.

کریستیانو رونالدو که هفته قبل موفق به ثبت هت‌تریک شده بود در این دیدار تنها یک نیمه زمان احتیاج داشت تا تعداد هت‌تریک‌های دوران حرفه‌ای خود را به عدد ۶۵ رساند. این سی و پنجمین هت‌تریک‌ او بعد از ۳۰ سالگی فوق ستاره پرتغالی بود.

رونالدو پس از پله (۹۲ هت‌تریک) دومین بازیکن تاریخ در ثبت بیشترین هت‌تریک در دنیای فوتبال است. کریس البته در بین تمام بازیکنانی که در دنیای فوتبال مشغول به بازی هستند، در جایگاه نخست قرار دارد. لیونل مسی با ۵۷ هت‌تریک و لوییس سوارز هم با ۳۱ هت‌تریک در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

۲ گل رونالدو از روی ضربه ایستگاهی بود و اسطوره پرتغالی آمار گل‌های خود از روی ضربات آزاد را نیز به عدد ۶۳ رساند. رونالدو قبل از اینکه در پایان نیمه اول جای خود را به عبدالعزیز العلیوا بدهد ۲ پاس گل نیز در کارنامه خود در این دیدار ثبت کرد تا شب تاریخی برای این ستاره پرتغالی در ۳۹ سالگی رقم بخورد.

تکرار هت‌تریک کریس و ۲پاس‌گل در یک نیمه!

دیگر گل‌های النصر را در این دیدار عبدالعزیز العلیوا(۲)، سادیو مانه، عبدالرحمان غریب و عبدالماجد السلیهیم به ثمر رساندند. با این نتیجه النصر ۶۲ امتیازی شد و در رتبه دوم قرار گرفت و در مقابل ابها با ۲۲ امتیاز در رتبه هفدهم ایستاد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی