بازدید 3367
۷
رئیس مجمع نمایندگان کارگری استان تهران:

دستمزد ۱۴۰۳ کارگران را فقیرتر و ناتوان تر کرد

محمد رضا تاجیک، رییس مجمع نمایندگان کارگری استان تهران گفت: منظور از افزایش دستمزد این است که قدرت خرید کارگران بالا رود. با ابلاغ دستمزد سال۱۴۰۳ ، کارگران نسبت به گذشته فقیر تر و ناتوان تر شده اند.
کد خبر: ۱۲۲۹۳۷۷
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۲ 29 March 2024

به گزارش تابناک به نقل از عصر خبر، عضو هیات مدیره مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران در خصوص تعیین دستمزد و ابلاغ آن گفت: با توجه به عدم رعایت قانون و اختلاف بوجود آمده درآمد با هزینه زندگی ، بازهم سفره کارگران کوچک تر از گذشته شد.
 
 محمد رضا تاجیک افزود :دولت با عدم رعایت سه جانبه گرایی و نادیده گرفتن سبد معیشت ،بصورت کاملا یکطرفه دستمزد را تعیین کرد و تعیین دستمزد با عدم رعایت قانون، بصورت بدعتی بد میتواند اثرات مخربی را برای سال های آتی بجا بگذارد.
 
رییس مجمع نمایندگان کارگری استان تهران خاطر نشان کرد: این رفتار باعث میشود در سال های آتی دیگر نتوانیم به اجرای قانون امیدوارم باشیم و این رفتار بعنوان الگویی بد در سالیان متمادی به ماندگار می ماند.
 
این فعال کارگری افزود : منظور از افزایش دستمزد این است که قدرت خرید کارگران بالا رود. با ابلاغ دستمزد سال۱۴۰۳ ، کارگران نسبت به گذشته فقیر تر و ناتوان تر شده اند.
 
نماینده سابق کارگران در شورای عالی کار گفت: گروه کارگری بارها در جلسه تعیین دستمزد عنوان کرده است که در صورتی که قیمت ها به گذشته برگردد کارگران بدنبال افزایش دستمزد نیستند ولی متاسفانه تورم روزافزون و افسار گسیخته افزایش ها را بی اثر و کارگران را شرمنده خانواده نموده است.
 

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۷
دولت به کارگران خیانت کرد
تا وقتی توی کشور افزایش تولید و رشد اقتصادی وجود نداشته باشد روند فقیر شدن نه تنها متوقف نمیشود بلکه تشدید هم خواهد شد .این نوع حرکات بی منطق و پوپولیستی که خواهان تعیین دستمزد 24 میلیون نفر بدون توجه به شاخص های کلان اقتصادی از جمله میزان افزایش عرضه میشوند،فقط باعث افزایش فلاکت طبقات فقیر میشوند وقتی کالایی وجود ندارد و حتی عرضه کمترهم شده است مزد بگیران با پول بیشتر میخواهند چه چیزی را بخرند؟کالایی که وجود ندارد را؟
از دیدگاه مسوولین غذا و زندگی کارگر درحد ی که بتونه کار کنه
فقط و فقط یک راه وجود دارد و آن هم برکناری از تمامی مناصب وزیر ضد کارگر و بازنشسته
پول کارگر در جیب فوتبالیستها
استیضاح استیضاح وزیر کار باید استیضاح بشه
جناب عضو هیات مدیره مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران در خصوص تعیین دستمزد و ابلاغ آن شما و امثال شما چكاره اي پس ؟؟؟؟؟؟؟/
كارگر بايد خودش پاشه و از حقش دفاع كنه ؟؟؟؟؟؟/
شماها چكاره ايد؟؟؟؟؟/
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل