بازدید 29402

پیش بینی باران و برف در ۹ استان کشور

کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار باران و بارش برف و همچنین وزش باد شدید در استان‌های واقع در نوار شمالی و غرب کشور در چهارشنبه هشتم فروردین خبر داد.
کد خبر: ۱۲۲۹۰۱۲
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۹ 27 March 2024

 به گزارش تابناک، پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، امین حسین نقشینه درباره وضعیت آب و هوای روز چهارشنبه هشتم فروردین ماه گفت: در برخی نقاط استان‌های اردبیل، آذربایجان‌های غربی و شرقی، غرب کردستان، زنجان، استان‌های ساحلی خزر و خراسان شمالی در ساعاتی از روز رگبار باران گاهی رعد و برق وزش باد شدید موقت و در نقاط سردسیر و مرتفع بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: فردا پنجشنبه در نواحی مرکزی، برخی نقاط شمال شرق و شرق استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی، ارتفاعات البرز و برخی نقاط غرب کشور، بارش‌های پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه بیان کرد: جمعه در استان‌های خراسان رضوی و جنوبی، برخی نقاط استان‌های یزد، کرمان، اصفهان و شنبه در برخی نقاط استان فارس و یکشنبه در شمال غرب، غرب و استان‌های غربی خزر بارش خواهیم داشت. همچنین تا روز شنبه در شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید گاهی گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

نقشینه گفت: خلیج‌فارس، تنگه هرمز و دریای عمان نیز تا جمعه مواج است.

کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی امروز پایتخت را کمی ابری در بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی کرد و گفت: بیشینه دمای تهران امروز ۱۸ و کمینه دما ۹ درجه خواهد بود.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل