بازدید 5763
۷

بیانیه اعتراضی پورابراهیمی درباره انتخابات در کرمان

دفتر ارتباطات مردمی محمدرضا پورابراهیمی عنوان کرده است: خریدوفروش رأی، اعطای هدایای گسترده به‌منظور تأثیر در انتخابات و انجام تبلیغات خارج از ضوابط از جمله تخلفات گسترده در انتخابات ۱۲ اسفند در حوزه کرمان و راور بوده است.
کد خبر: ۱۲۲۴۸۳۴
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵ 02 March 2024

 به گزارش تابناک،دفتر ارتباطات مردمی پورابراهیمی درخصوص تخلفات گسترده در انتخابات ۱۱ اسفند در حوزه انتخابیه کرمان و راور بیانیه‌ای صادر کرده که متن آن به شرح زیر است:

با ادای احترام به محضر امام راحل و شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی و نیز آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برای رهبر معظم انقلاب اسلامی

به استحضار مردم مؤمن و متدین حوزه انتخابیه کرمان و راور می‌رساند ضمن تشکر و تقدیر از حماسه حضور مردم عزیز ایران اسلامی و استان کرمان و شهرستان‌های کرمان و راور در انتخابات اسفند سال جاری، متأسفانه در ایام برگزاری انتخابات و نیز روز اخذ رأی در حوزه انتخابیه کرمان و راور شاهد تخلفات گسترده انتخاباتی توسط تعدادی از داوطلبان بودیم که قطعاً بر نتیجه انتخابات این حوزه اثر منفی گذارده و به‌شدت موجب نارضایتی افکار عمومی از برگزاری انتخابات سالم در شهرستان‌های کرمان و راور گردیده است.

باتوجه‌به لزوم صیانت از آرا مردم و برخورد قانونی با تخلفاتی همانند خریدوفروش رأی، اعطای هدایای گسترده به‌منظور تأثیر در نتیجه انتخابات و انجام تبلیغات خارج از ضوابط قانونی و سایر موارد که بخش عمده آن توسط دستگاه‌های نظارتی مشخص گردیده، دکتر پورابراهیمی طی نامه‌ای به شورای محترم نگهبان بررسی فوری و کامل تخلفات مذکور را درخواست نموده و با هماهنگی دستگاه‌های نظارتی اقدامات لازم را در دستور کار قرار داده است.

براین‌اساس و باتوجه‌به اهمیت موضوع و لزوم صیانت از حقوق مردم پیگیری‌های نماینده مردم کرمان و راور در چارچوب قانون و مقررات کشور مبنای رسیدگی به تخلفات گسترده انتخاباتی در این دوره در حوزه انتخابیه کرمان و راور خواهد بود.

از اعضای محترم هیئت اجرایی و هیئت نظارت درخواست گردیده بر اساس مواد صریح قانون به‌فوریت اقدامات قانونی را جهت عدم تضعیع حقوق مردم و برخورد قانونی با مجرمان انجام دهند انشاالله در گزارشات بعدی نتیجه این پیگیری‌ها خدمت مردم فهیم حوزه انتخابیه کرمان و راور اعلام خواهد شد.

منبع: برنا

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۹
انتشار یافته: ۷
داداش، حالا که رای نیاوردی دیگه بهانه نیاور. باهنر هم رای نیاورد.
اگر خودش رای میاورد باز به همچین تخلفاتی اشاره میکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این اتفاقات همیشه بوده و خواهد بود. چرا تا زمانیکه بر سر سفره حضور داشتید صدا و اعتراضی نبود و حالا که از سفره طرد شدید صداتون در اومده؟
ثروتمندترین استان، ایران استان کرمان است برای نماینده شدن هر کاری خواهد کرد
عزیزم شکست رو قبول کن دیگه بازی در نیار
دنبال چی میگردی . شماها موجد وضع موجودید. تاریخ انقضاء شما تمام شد
دیگه حنایتان رنگی نداره شما و باهنرها و عنابستانی ها دارید نتیجه عملکردتون را میبینید
چه جلزو ولزی میکنید
خودش رای نیاورد جر زنی شروع شد.
برچسب منتخب
# جیش العدل # حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل