بازدید 1687

اتصال فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها به فیبرنوری تا روز انتخابات

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: خوشبختانه ۹۹ درصد فرمانداری‌ها و حدود ۸۶ درصد بخش‌داری‌ها درحال حاضر به فیبر نوری متصل‌اند البته تعدادی هم باقی مانده‌اند که تا روز انتخابات متصل می‌شوند.
کد خبر: ۱۲۲۱۲۴۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۴ 12 February 2024

به گزراش «تابناک»، مجید سلطانی در گفت‌وگو با ایسنا درباره اقدامات این شرکت در برگزاری الکترونیک انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: موضوع توسعه زیرساخت‌ها در بخش ثابت و سیار، یک فرآیند مستمر است. ما از انتخابات قبلی که دو سال و نیم از آن می‌گذرد، طرح‌های توسعه خودمان را با پیش‌بینی وقایعی که در آینده یکی از آن‌ها انتخابات است به ثمر رسانده‌ایم.

وی افزود: بنابراین از دو سال و نیم گذشته، هم در بخش ثابت و هم در بخش سیار، توسعه را سرعت زیادی داده‌ایم اما یک اقدام خاصی برای فرمانداری‌ها و بخش‌داری‌ها انجام داده‌ایم و آن این است که تفاهم‌نامه‌ای در هفتم شهریورماه سال جاری با معاون وزیر کشور به امضا رساندیم که با همکاری استانداران، فرمانداران و شهرداران، این کار را انجام دهیم.

سلطانی تأکید کرد: خوشبختانه ۹۹ درصد فرامانداری‌ها و حدود ۸۶ درصد بخش‌داری‌ها درحال حاضر به فیبر نوری متصل اند البته تعدادی هم باقی مانده‌اند که تا روز انتخابات متصل می‌شوند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به این‌که صندوق‌های اخذ رأی، یک بخش ثابت و یک بخش سیار دارند، تصریح کرد: در بخش‌های ثابت، اصلاً مشکلی نداریم و در بخش‌های سیار هم با بازدیدهای میدانی که شخصاً از استان‌ها داشتم، در نقاط صندوق‌های سیار هم بعضی از مشکلات، زیر یک‌درصد است.

وی یادآور شد: از آنجا که صندوق‌های سیار، حرکت می‌کنند و ثابت نیستند، نقاط و مسیر حرکت آن‌ها را هم شناسایی و با مدیران استان‌ها صحبت کردیم که آن نقاط هم تحت پوشش قرار بگیرند تا در انتخابات مشکلی نداشته باشیم.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل