بازدید 1987

پیام حضور مردم در ۲۲ بهمن به روایت آملی لاریجانی

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:حضور گسترده یک پیام مهم برای دشمنان دارد و آن این است که مردم در مقابل همه تهدیدها و دشمنی‌ها ایستاده اند و این انقلاب را با قدرت پیش می‌برند و دشمنان را مایوس خواهند کرد.
کد خبر: ۱۲۲۱۱۲۲
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۵ 11 February 2024

 

به گزارش  تابناک، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن قم گفت: حضور گسترده و باشکوه مردم، نشاندهنده این است که مردم با نشاط و سرزنده از ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند و با وجود مشکلات، پای اصل نظام ایستاده اند.

بنا به روایت ایلنا، صادق آملی لاریجانی افزود: این حضور گسترده یک پیام مهم برای دشمنان دارد و آن این است که مردم در مقابل همه تهدیدها و دشمنی‌ها ایستاده اند و این انقلاب را با قدرت پیش می‌برند و دشمنان را مایوس خواهند کرد.

وی خاطر نشان کرد: این حرکت مردم که با هر سنی در راهپیمایی امروز شرکت کردند، حتما در اقتدار و امنیت ملی تاثیرگذار خواهد بود.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با همین نشاط و سرزندگی در انتخابات یازدهم اسفند هم حضوری پرشور خواهند داشت و نشان خواهند داد که نسبت به اصل انقلاب و نظام اسلامی وفادار هستند و از هیچ کوششی برای حفظ آن فروگذاری نخواهند کرد.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # امامی کاشانی # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی