بازدید 2039

چرا تعیین تکلیف خودرو‌های رسوبی به تعویق افتاد؟

به گفته معاون سازمان اموال تملیکی تا پیش از سال جاری امکان تعیین تکلیف خودرو‌های رسوبی وجود نداشته و در سال جاری این امکان براساس قانون بودجه فراهم شده است.
کد خبر: ۱۱۹۹۹۲۴
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۴ 21 October 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، سعید غلامی معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، در پاسخ به سوالی در خصوص تعیین تکلیف خودرو‌های رسوبی در اختیار سازمان اموال تملیکی در سال جاری گفت: با توجه به تلاش‌های سازمان اموال تملیکی و دولت جهت تعیین تکلیف هر چه سریعتر کالا‌های رسوبی در انبار‌های این سازمان، در نهایت این تلاش‌ها و پیگیری‌ها منجر به تصویب قانون بودجه سال ۱۴۰۲ شد.

وی افزود: براین اساس منع فروش وسایل نقلیه در اختیار سازمان برداشته شد که در این خصوص سازمان اموال تملیکی با همکاری و تعامل تمامی دستگاه‌های مربوط نظیر قوه قضائیه، گمرک، سازمان ملی استاندارد، حفاظت محیط زیست، راهور فراجا، سازمان امور مالیاتی و. اقدام لازم جهت برگزاری مزایده‌های سراسری و فوق‌العاده را در دستور کار قرارداد.

غلامی تاکید کرد: با توجه به سفر اخیر معاون اول محترم رئیس جمهور این موضوع سرعت بیشتری گرفت و مزایده فوق العاده ۵۸۱ مربوط به انواع وسایل نقلیه برگزار شد. این روند با توجه به محدودیت زمانی قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور تا پایان سال ادامه خواهد داشت و این سازمان با توان حداکثری در تعیین تکلیف هر چه سریعتر کالا‌های در اختیار اهتمام خواهد داشت.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی