بازدید 26581

تحلیل جدید دوگین از عملیات حماس

الکساندر دوگین فیلسوف و اندیشمند برجسته روسی با انتشار پیامی نوشت که تشدید جنگ اسرائیل با فلسطین بدون شک جهان اسلام را تثبیت خواهد کرد.
کد خبر: ۱۱۹۸۰۲۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۷ 11 October 2023
تحلیل جدید دوگین از عملیات حماس

 

به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین، الکساندر دوگین در پیامی در شبکه ایکس نوشت: تشدید جنگ اسرائیل با فلسطین بدون شک جهان اسلام را تثبیت خواهد کرد. محافظه کاران در غرب دوباره در مورد دفاع از "تمدن یهودی ـ مسیحی در برابر مسلمانان" صحبت می کنند و ایدئولوژی رادیکال حماس بهانه ای مناسب برای آنها فراهم می کند. با این حال جامعه‌ای با بی‌خدایی عمیق، ماتریالیسم، قانونی‌سازی هر نوع انحراف، که مدت‌ها الهیات و ارزش‌های سنتی (و جهت‌گیری‌ها) را کنار گذاشته است، نمی‌تواند مسیحی یا یهودی تلقی شود.اگر غرب، همانطور که اکنون است، از اسرائیل حمایت می کند، به شدت مقصر است. بالاخره اگر تمدن شیطان طرف شماست، پس کار اشتباهی کرده اید. مسلمانان علیه فرهنگ شیطانی، علیه دجال هستند.


ایده بایدن مبنی بر ترکیب موضوع حمایت از اوکراین با حمایت از اسرائیل تنها بر این نکته تاکید دارد: غرب همیشه در کنار کسانی است که تسلیم هژمونی آن هستند و به آن خدمت می کنند. مسلمانان دشمن اوکراین و متحد روسیه نبودند (به استثنای ایران و سوریه که از نظر معادشناسی بیدار شده بودند)، اما اکنون خواهند بود. روسیه قطب جهان چند قطبی است. اسلام قطب جهان چند قطبی است. هر دو قطب با تلاش های مذبوحانه غرب برای نجات تک قطبی و سلطه جهانی آن به هر قیمتی، حتی به قیمت یک جنگ جهانی، مخالف هستند. درگیری فلسطین با اسرائیل خط مقدم درگیری تمدن ها نبود. الان هست. همانطور که تنش‌ها بین روسیه و اوکراین تا زمانی که نازی‌ها در کی‌یف از سوی غرب حمایت نشدند، ماهیت منطقه‌ای داشتند. جنگ در اوکراین به خط مقدم تقابل جهانی بین چندقطبی و تک قطبی تبدیل شده است. دامنه این رویارویی در حال افزایش است. وضعیت هر روز بدتر می شود. در حال حاضر، میلیاردها نفر بر روی کره زمین متقاعد شده اند که غرب جمعی و متحدانش شر مطلق و تمدن دجال هستند. دموکرات ها، جهانی گرایان و نومحافظه کاران، بشریت را مستقیما به پرتگاه هدایت می کنند. که دقیقا همان کاری است که شیاطین باید انجام دهند.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۲۸
انتشار یافته: ۱۵
راءفی پور روسیه
یک مشت اراجیف از زبان یک ذهن معیوب
خدایی خودش فهمید چی گفت؟
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۹
چون شما نفهمیدید چی گفتد دلیل نمیشه که خودش ودیگران هم نفهمیدن چی گفت نظر هر صاحب نظری باید محترم باشه بخصوص روسها که خدای تاریخ وفلسفه سزاست میباشند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۹
نیاز نبود نادانی خودت را به رخ ما بکشی
ایلیا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۹
ببین علی من 30 سال با روس و سیاست روس و زبان روس بزرگ شدم، چیزی نمیدونی نگو! این تند رو اولترا هست و شیطانی هست در لباس تحلیلگر. سر همین مزخرف گویی ماشینش را نابود کردن که معلوم شد توی ماشین دختر تند رو او بود. سواد نداری دفاع از کسی که زبونش را حداقل نمیدونی نکن
این حرف میزنه یاد فراستی و ژیژک می افتم
ولش کنید این دوگین حالش خوش نیست.هزیان و دری وری زیاد می‌گوید
تحلیل هاش هم آبکی و چرت و مسخره و پرت و پلاست
باز حداقل مدودف بعضی حرف هاش شنیدن داره
خیلی هم جالب فرمودند شماها متوجه نمیشید
پاسخ ها
مینا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۹
نه اینکه شما تحلیلگر سیاسی هستین! مرد حسابی معلوم نیست کجا نشستی و مقاله را دیدی فکر کردی درست میگی و اونم درست میگه. تند روی دوگین مغزش را مختل کرده. برای آدم های عوام و بیسواد دوگین کسیه نه برای آدم های با سواد تحلیلگر پخته
حرف حساب غربیها دقیقا برای شیطان کار و شیطان پرستی رواج میدن
کاملا مشخص است که طرفدار جمهوری خواهان( حزب ترامپ) است. به جمله ی آخر متن توجه کنید: (دموکرات ها، جهانی گرایان و نومحافظه کاران، بشریت را مستقیما به پرتگاه هدایت می کنند. که دقیقا همان کاری است که شیاطین باید انجام دهند.)
اینکه در آن سالها گفته میشد ترامپ با دخالت روسها به قدرت رسید ظاهرا پر بیراه نبود.
دم کسانی که کامنت هایی درست گذاشتن گرم. معلومه خیلی تشخیص بالایی دارن از روس ها و نظریه پرداز های چرند گوی اونا. این دوگین عددی نیست و خودش را بخاطر تند روی هاش کمی معروف کرد. دستش برسه سر وقت سر همه مسلمون ها را قطع میکنه.
من واقعاً درک نمی‌کنم چرا انسان این همه مطالعه می‌کنه بعد اسم فیلسوف نابغه رو با خودش به یدک میکشه ولی یه جوری تحلیل و نظر میده انگار جز تعصب و تک محوری چیزی تو وجودش روشن نشده؟
خیلی جالبه بشر چرا باید اینجوری باشه ؟
من همیشه گفتم این دنیا دست شیطانه و تمام اعمال آن از شیطان نشات میگیره
چرا باید قتل و کشتار خوشایند باشه؟
انگار چیزی به اسم خوب بودن وجود نداره مگر اینکه برای خوب نشون دادن بدی
حرف حق گفته قران می گه حرف حق رو هرکی میگه بپزیر
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل