بازدید 5556

شاهرخ خان تهدید به مرگ شد!

براساس گفته‌های پلیس، شاهرخ خان پس از نمایش دو فیلم آخرش، «پاتان» و «جوان» با تماس‌هایی تهدید به مرگ شده است.
کد خبر: ۱۱۹۷۷۹۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۴ 10 October 2023

به گزارش تابناک به نقل از دنیای تصویر، پس از شکایت شاهرخ خان از تهدید‌هایی که علیه او شده بود، پلیس محافظان بیشتری برای او گمارد. دولت ایالت ماهارشترا پس از آنکه شاهرخ خان از چند تهدید مرگ خود به پلیس شکایت برد، دولت محلی سطح امنیتی او را به Y+ تعییر داد.

براساس گفته‌های پلیس شاهرخ خان پس از نمایش دو فیلم آخرش، ـ «پاتان» و «جوان» با تماس‌هایی تهدید به مرگ شده است. او با همراه داشتن نامه‌ی تهدید خود به پلیس مراجعه کرد.

به همین دلیل سازمان پلیس مخفی ایالت معروف به SID به تمامی پلیس‌های منطقه سطح امنیت جدید این ستاره سینما را اطلاع داده و او باید بامحافظت اسکورت شود. از پنج روز پیش شاهرخ خان با یازده محافظ شخصی در شهر تردد می‌کند که شامل شش کماندو، چهار پلیس شخصی و یک ماشین ویژه می‌شود. از این پس یک ایستگاه پلیس در خانه او «منت» در شهر مومبایی مستقر خواهد شد.

ماه اوت اعتراض‌هایی علیه چهره‌های مشهور به دلیل تبلیغ اپلیکیشن‌های آنلاین قمار شکل گرفت. در ماه مارس امسال دو مرد وارد خانه شاهرخ خان شدند، اما هر دو را محافظان دستگیر کردند.

شاهرخ خان اخیرا در فیلم «سرباز» ایفای نقش کرده که با فروش بیش از ۱۱۰۰ کرور روپیه در سطح جهانی رکورد شکسته است. فیلم بعدی شاهرخ خان Dunki به کارگردانی راجکمار هیرانی است.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل