بازدید 3132

راه‌اندازی پروازهای اربعین از ۳ مبدا جدید

مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: برای ایام اربعین راه‌اندازی پروازهای اصفهان، شیراز و زنجان به نجف، توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نهایی شد.
کد خبر: ۱۱۸۸۸۸۵
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶ 21 August 2023

به گزارش تابناک به نقل از فارس، حسام قربانعلی اظهار کرد: بلیت پروازهای اربعین در سایت شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به آدرس iranair.com در حال انجام است.

وی توضیح داد: پیش از این هم اعلام شد که‌ با هدف کوتاه‌کردن دست سوءاستفاده‌گران، بلیت‌ پروازهای اربعین را در ساعت‌های نامشخص و به صورت ناگهانی در طول روز عرضه می‌کنیم، بنابراین زوار اگر با یک بار مراجعه موفق به تهیه بلیت نشدند، نگران نباشند و در ساعاتی دیگر مجددا به سایت مراجعه کنند.

قربانعلی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی کرده‌ایم برای ایام اربعین بیش از ۱۰۰ پرواز توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران انجام شود، اضافه کرد: برای ایام اربعین راه‌اندازی پروازهای اصفهان، شیراز و زنجان به نجف توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نهایی شده است.

مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران  ادامه داد: برنامه‌ریزی کرده‌ایم مسیرهای سمنان و شاهرود به نجف هم به زودی راه‌اندازی شود.

قربانعلی افزود: در راستای کاهش نرخ بلیت برای زوار اربعین، ایجاد تسهیلات و مدیریت سفر، امروز برنامه‌ریزی شد قیمت بلیت برای پروازهای رفت از تهران به نجف در بازه زمانی ‌۱۶ تا ۲۰ شهریور با قیمت ۲.۵ میلیون تومان بر روی سامانه ایران‌ایر به آدرس ‌www.iranair.com  قرار گیرد.

وی اضافه کرد: از قبل هم اعلام شده بود که برای بازه زمانی ‌۲۷ مرداد تا ۹ شهریور قیمت بلیت مسیر نجف به فرودگاه امام خمینی (ره) به ۲.۵ میلیون تومان کاهش یافته است.

بنابراین گزارش پیش از این مصوب شده بود قیمت بلیت رفت و برگشت اربعین از تهران و بسیاری از استان‌ها ۸ میلیون تومان و از مشهد ۹.۵ میلیون تومان باشد.

 

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل