بازدید 14833
۳

علت تعطیلی و تخلیه زندان رجایی شهر چیست؟

مقدمات تعطیلی زندان رجائی شهر در حال انجام است و این زندان در حال تخلیه است.
کد خبر: ۱۱۸۶۳۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۱ 04 August 2023


به گزارش تابناک به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، در راستای اجرای مصوبات سفر استانی رئیس قوه قضاییه به استان البرز در تاریخ ۱۷ فروردین ماه، مقدمات تعطیلی زندان رجائی در حال انجام است.

مطابق مصوبات سفر استانی رئیس قوه قضاییه به استان البرز و تاکیدات وی در خصوص تعطیلی زندان رجائی شهر، زندانیان این زندان که در یکی از بهترین نقاط کرج قرار دارد در حال انتقال به زندانی دیگر هستند تا این زندان تعطیل شود.

گفتنی است، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در جلسه شورای اداری استان البرز با اشاره به مسائل و مشکلات ناظر بر زندان‌ها در این استان تاکید کرد: زندان رجائی‌شهر که در داخل شهر کرج است باید هر چه زودتر تعطیل و به خارج شهر منتقل شود و محل فعلی آن، از وضعیت زندان بودن خارج شود و اقدامات متعاقب بعدی در قبال آن صورت گیرد. 

همچنین رئیس دستگاه قضا در جلسه شورای عالی قوه قضاییه که در تاریخ ۲۱ فروردین ماه برگزار شد با اشاره به ضرورت ساماندهی زندان‌های مستقر در استان البرز به منظور رفاه حال ساکنان و مردم این استان، به رئیس سازمان زندان‌ها دستور داد تا تمهیدات و مقدمات لازم را برای تعطیلی زندان رجائی‌شهر و اقدامات متعاقب بعدی صورت دهد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۷
انتشار یافته: ۳
قدم مثبت وخدمت بزرگی به اهالی منطقه رجایی شهر(گوهر دشت) است وانشالله اگر به همت شهرداری وشورای شهر تبدیل به پارک وبوستان شود کامل میشود
داخل شهر قرار ندارد.............. انقدر از شهرستانها امدن تهران بعد دیدن پول تهران زندگی کردن ندارند رفتند باغهای کرج خراب کردند............................... در واقع مردم ریختید تو کنار زندان
چرا دستور تخلیه زندان اوین را نمی دهند. اوین خیلی بیشتر در محدوده زندگی مردم قرار داره.
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی