بازدید 2525

آتش‌سوزی یک ساختمان ۴ طبقه در مرتضی‌گرد تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان ۴طبقه در محله مرتضی‌گرد خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۷۱۵۲
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰ 29 May 2023

 به گزارش تابناک به نقل از شهر، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد: ساعت ۹:۲۰ صبح امروز یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان واقع در بزرگراه آزادگان محله مرتضی گرد، خیابان ولیعصر یکم اعلام می‌شود که بلافاصله ۳ ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودرو‌های پشتیبانی به محل حادثه اعزام می‌شوند.

 

وی افزود: محل آتش‌سوزی یک ساختمان ۴ طبقه بود؛ یک طبقه همکف و سه طبقه مسکونی بالا، در طبقه همکف یک مغازه حدود ۸۰ متری بود که محل تولید، نگهداری و فروش ابر، اسفناج و تشک بود و حجم زیادی از این وسایل وجود داشت که کاملا شعله ور بود.

وی ادامه داد: آتش از در مغازه بیرون زده بود و از طریق پنجره‌های بالایی به طبقه بالا که مسکونی بود، سرایت کرده بود. نیمی از طبقه اول که مسکونی بود شعله ور شده بود و به طبقه دوم هم آتش ورود کرده بود و با همین سرعت در حال پیشروی بود که آتش نشانان عملیات خود را با سرعت آغاز کردند، در قسمت پشتی این ساختمان یک محل پارک خودرو‌ها وجود داشت که از سرایت آتش به اطراف این ساختمان‌ها جلوگیری شد.

 

ملکی خاطرنشان کرد: چند نفری در ساختمان حضور داشتند که قبل از حضور آتش نشانان از محل حادثه خارج شده بودند و تلفات جانی نداشتیم، آتش به سرعت خاموش و گسترش بیشتر به اطراف جلوگیری شد و در ساعت ۱۱:۱۵ دقیقه عملیات به اتمام رسید.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری