قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید

امروز خبر‌های بسیاری مخابره ‌شد که هر یک می‌تواند بر روی بورس تاثیرات مثبت و منفی داشته باشد.بنابراین توصیه می شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.
کد خبر: ۱۱۶۹۰۰۰
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۵ 26 March 2023

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس،  بورس فردا دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که این ده خبر می‌تواند بر روی روند آن تاثیرگذار باشد؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود قبل از معاملات فردا این ده خبر را بخوانید. این اخبار، مهمترین اخبار منتشر شده تا ساعت ۱۵ بود.

۱- معاون ناشران بورس اوراق بهادار تهران از تمرکز بورس تهران از پذیرش و عرضه اولیه شرکت‌های فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال، دانش بنیان خبر داد.
۲- نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در فرابورس ایران به اطلاع می‌رساند؛ با توجه به عدم رفع ابهام، تعلیق نماد معاملاتی ثنور به استناد تبصره ۱ ماده مذکور حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ ادامه می‌یابد.
۳- سخنگوی وزارت صمت: متقاضیان خودروی داخلی که در قالب طرح یکپارچه تخصیص خودرو در روز‌های ۲۰ تا ۲۳ اسفند سال قبل حساب وکالتی ۱۰۰ میلیون تومانی به‌نام سازمان حمایت افتتاح کرده اند، چنانچه از ۲۶ تا ۲۹ اسفند نتوانستند ثبت نام کنند، روز‌های هفتم و هشتم فروردین نیز مهلت ثبت نام خواهند داشت.
۴- خمحور و دریافت مجوز افزایش ۲۲ درصد در نرخ فروش محصولات (اکسل وانت وپیکاب، آفرود)
۵- با توجه به وجود ابهام در اطلاعات با اهمیت منتشر شده توسط ناشر، نماد معاملاتی وبرق حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ تعلیق می‌گردد.
۶- تعلیق نماد معاملاتی وآیند به مدت ۱ ماهه دیگر (تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۳۱) تمدید گردید.
۷- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران مطرح کرد؛ امضای قرارداد ۱.۱ میلیارد دلاری برای تامین پایدار خوراک پتروشیمی‌ها
۸- بورس کالای ایران از راه اندازی قرارداد آتی نقره برای تحویل خرداد ۱۴۰۲ از دوشنبه هفته آینده ۱۴ فروردین خبر داد.
۹- معاون اول رئیس جمهور اختصاص سهام عدالت به هر یک از مشمولان به ارزش حداکثر ۱۰۰ میلیون ریال را ابلاغ کرد که این سهام از محل سهام دولت در بانک‌های ملت، تجارت و صادرات اختصاص خواهد یافت.
۱۰- بانک مرکزی: نرخ تورم در ۱۲ ماه منتهی به اسفند ماه ۱۴۰۱ به ۴۶.۵ درصد رسید.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
آخرین اخبار
وب گردی