بازدید 4077

دیدار کمال خرازی با وزیر خارجه لبنان

وزیر امور خارجه لبنان در دیدار کمال خرازی با تأکید بر روابط دوستانه ایران و لبنان، از توافقات اخیر ایران و عربستان استقبال کرد و آن را موجب ثبات بیشتر و تحولات مثبت در منطقه خواند.
کد خبر: ۱۱۶۸۷۴۰
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۳ 22 March 2023


به گزارش تابناک، سید کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در ادامه سفر خود به منطقه و پس از سفر به سوریه، دیشب وارد لبنان شد و صبح امروز (چهارشنبه) دوم فروردین ماه با «عبدالله بوحبیب» وزیر امور خارجه لبنان دیدار کرد.

در این دیدار علاوه بر موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی، وضعیت سیاسی در لبنان نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

خرازی در این دیدار گفت: جمهوری اسلامی ایران از تشکیل یک دولت قوی و توانمند در لبنان، در چارچوب ساختارهای سیاسی موجود، بدون دخالت خارجی و بر مبنای خواست و اراده مردم آن کشور، حمایت می‌کند.

رئیس شورای راهبردی روتبط خارجی، لبنان امن و دارای اقتصاد قوی را قادر به ایفای نقشی سازنده در منطقه خواند و گفت: جمهوری اسلامی ایران همه جریان‌های سیاسی لبنان را به تسریع در فرآیند تشکیل دولت تشویق می‌کند.

وزیر امور خارجه لبنان در این دیدار با تأکید بر روابط دوستانه دو کشور، از توافقات اخیر ایران و عربستان استقبال کرد و آن را موجب ثبات بیشتر و تحولات مثبت در منطقه خواند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری