۱۰ خبر مهم بورس فردا ۲۳ اسفند

بورس فردا سه شنبه ۲۳ اسفند (آخرین سه شنبه سال ۱۴۰۱) در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که این ده خبر می‌تواند بر روی روند آن تاثیرگذار باشد؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود قبل از معاملات فردا این ده خبر را بخوانید.
کد خبر: ۱۱۶۷۷۱۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۷ 13 March 2023

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس،  بورس فردا سه شنبه ۲۳ اسفندماه در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که این ده خبر می‌تواند بر روی روند آن تاثیرگذار باشد؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود قبل از معاملات فردا این ده خبر را بخوانید. این اخبار، مهمترین اخبار منتشر شده تا ساعت ۱۵ بود.

۱- عشقی: دیجی کالا در حال انجام فرایند پذیرش به عنوان یک شرکت دانش بنیان در بورس است.
۲- بانک ملت اعلام نمود افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ ۲۶۲,۰۴۳ میلیارد ریال به‌مبلغ ۳۵۳,۰۰۰ میلیارد ریال (از محل سود انباشته مبلغ ۹۰۹۵۷ میلیارد  ریال) در تاریخ ۱۴۰۱.۱۲.۲۲ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.
۳- معاون اقتصادی بانک مرکزی: رشد اقتصادی کشور در فصل پاییز ۵.۳ درصد و بدون نفت ۴.۵ درصد بوده است.
۴- عرضه اولیه سهام شرکت بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر (نماد وکغدیر) فردا سه شنبه ۲۳ اسفند ماه با قیمت هر سهم  ۱۵٫۵۰۰ ریال
۵- عرضه ۹۰ دستگاه کامیونت جک فردا سه‌شنبه ۲۳ اسفند روی تابلو بورس کالا می‌رود 
۶- عرضه اولیه شرکت سیم و کابل ابهر با نماد «بکابل»، روز سه‌شنبه ۲۳ اسفند به صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی به روش حراج انجام می‌شود.
۷-  با توجه به وجود ابهام با اهمیت در اطلاعات منتشر شده توسط ناشر، نماد معاملاتی (گشان ۱) بنا به تشخیص شرکت فرابورس ایران حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ تعلیق شد.
۸- اعضای شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا اصلاحات آیین‌نامه اجرایی لایحه مولدسازی دارایی‌های دولت را پس از بحث و تبادل نظر، تصویب کردند.
۹- عشقی، رئیس سازمان بورس: بانک آینده ابهامات جدی دارد که موضوع ایران مال یکی از آن‌هاست، اما هنوز جمع‌بندی لازم در خصوص آن انجام نشده است و با این سطح ابهامات زمان بازگشایی نماد مشخص نیست
۱۰- رئیس سازمان بورس: سود سهام عدالت شنبه یا یکشنبه هفته آینده واریز می‌شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
آخرین اخبار
وب گردی