بازدید 2130
۲

کارگروه ویژه مجلس برای رسیدگی به موضوع مسمومیت

رئیس مجلس شورای اسلامی، طی نامه‌ای به رؤسای ۴ کمیسیون تخصصی مجلس، دستور تشکیل کارگروهی ویژه برای رسیدگی به موضوع مسمومیت دانش آموزان را صادر کرد.
کد خبر: ۱۱۶۶۲۷۶
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۸ 03 March 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از خانه ملت، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، طی نامه‌‎ای به رؤسای ۴ کمیسیون تخصصی مجلس خواستار تشکیل کارگروهی ویژه برای رسیدگی به ماجرای مسمومیت دانش آموزان دختران کشورمان شد. متن نامه رئیس مجلس خطاب به رؤسای ۴ کمیسیون تخصصی مجلس به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای وحید جلال زاده ریاست محترم کمیسیون امنیت ملی
جناب آقای محمدصالح جوکار ریاست محترم کمیسیون امور داخلی و شورا‌ها
جناب آقای علیرضا منادی سفیدان ریاست محترم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری
جناب آقای حسینعلی شهریاری ریاست محترم کمیسیون بهداشت و درمان

با توجه به موضوع مسمومیت تعدادی از دانش‌آموزان بخصوص دختران عزیز و دلبندمان در برخی مدارس کشور و ایجاد نگرانی برای خانواده‌ها و دغدغه بحق آحاد مردم در این خصوص، ضروری است با قید فوریت کارگروه برای بررسی دقیق مسأله با حضور نمایندگان کمیسیون‌های امنیت ملی، بهداشت، آموزش و پرورش و شورا‌ها و با حضور مسئولان اجرایی مربوطه و با مشارکت متخصصان مسائل امنیتی، انتظامی و پزشکی جهت رسیدگی به موضوع و کشف علل وقوع حوادث تشکیل شود و این کمیسیون نتیجه بررسی‌های خود را در اسرع وقت جهت اتخاذ تصمیمات مقتضی به صحن مجلس ارائه کند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۲
تجربه نشون داده وقتی همتون اینجوری با سروصدا و شلوغ کاری وارد یه موضوعی میشین اون موضوع رو لوث میکنین و آخرش هم هیچ نتیجه ای نمیگیرین.
تو این چند ماه گدشته کچا بودید ؟؟؟؟ چرا تا الان هیچ کاری نشده ؟؟؟
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
وب گردی