بازدید 4329

تسلیت دریابان شمخانی به سردار رسول زاده

دریابان «علی شمخانی»، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی با صدور پیامی درگذشت مادر سردار «اصغر رسول‌زاده» از یادگاران هشت سال دفاع مقدس را به او تسلیت گفت.
کد خبر: ۱۱۵۳۹۸۱
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵ 09 December 2022

تسلیت دریابان شمخانی به سردار رسول زاده

به گزارش تابناک و به نقل از نورنیوز، دریابان «علی شمخانی»، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی با صدور پیامی درگذشت مادر سردار «اصغر رسول‌زاده» از یادگاران هشت سال دفاع مقدس را به او تسلیت گفت.

متن پیام دریابان شمخانی به این شرح است:

انالله و انا الیه راجعون
برادر گرامی سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر رسول زاده

درگذشت بانوی مومنه و پرهیزگار والده ارجمندتان را به جنابعالی و همه بستگان داغدار صمیمانه تسلیت عرض می کنم.

بی شک خدمات و مجاهدت‌های ماندگار شما در ایام نورانی دفاع مقدس و پس از آن در زمره حسنات ان سیده علویه منظور می شود و اجر و ثواب آن توشه آخرت ان مادر فداکار خواهدبود. از درگاه ایزد منان برای آن فقیده سعیده رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزز تندرستی و شکیبایی و برای جنابعالی که از چهره های خدوم و یاران صدیق انقلاب و رهبری هستید،طول عمر با عزت توام با توفیق خدمت روز افزون مسألت می کنم.

نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی
علی شمخانی

 

تسلیت سرلشکر سلامی به سردار رسول زاده

همچنین سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت والده سردار رسول زاده را تسلیت گفت. متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

برادر عالیقدر سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر رسول زاده

با سلام و تحیات؛

درگذشت والده مکرمه و ارجمند جنابعالی در ایام فاطمیه و موسم حزن و اندوه صدیقه اطهر (س) موجب تأثر و تالم گردید.

این ضایعه را به آن برادر گرانقدر و مصیبت دیدگان عزیز تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن سیده فقیده، رحمت و مغفرت الهی و همجواری با خاتون دو عالم حضرت زهرا سلام الله علیها و برای جنابعالی و عموم بازماندگان صبر، شکیبایی، سلامتی و دوام توفیق در خدمت به میهن اسلامی، مسالت دارم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سرلشکر پاسدار حسین سلامی

 

تسلیت سرلشکر سلامی به سردار رسول زاده

دکتر محسن رضایی نیز با صدور پیامی درگذشت والده محترمه سردار رسول زاده را تسلیت گفت. متن پیام معاون اقتصادی رئیس جمهور به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون 

برادر ارجمند سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر رسول زاده 

درگذشت والده محترمه را صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم. 

مطمئنا آن سیده علویه در اجر تلاش‌ها و خدمات جنابعالی به نظام مقدس اسلامی سهیم است. عبادات، ادعیه و همراهی ایشان با انقلاب در خانواده رسول زاده، از جمله حسنات آن فقیده سعیده در محضر الهی است. 

امیدوارم خداوند متعال آن بانوی مومنه را با اجداد طاهرینش محشور و به جنابعالی و عموم بازماندگان بویژه ابوی گرامی، سلامتی و صبر و اجر کرامت فرماید.

محسن رضایی 

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری