دو خبر برای شرکت ۳۰۰ میلیاردی در صف عرضه اولیه

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد با نماد پی پاد با سرمایه ۳۰۰ میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس درج شده است و در صف عرضه اولیه ۲۵ درصدی سهام ایستاده است. در چندروز گذشته شاهد انتشار اخباری از این نماد در سامانه کدال بودیم که در این مطلب به تشریح این اخبار می پردازیم.
کد خبر: ۱۱۴۸۱۹۳
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۷ 01 November 2022

به گزارش بورس تابناک به نقل از نبض بورس، شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد با نماد پی پاد با سرمایه ۳۰۰ میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس درج شده است و در صف عرضه اولیه ۲۵ درصدی سهام ایستاده است.

الکترونیک پاسارگاد، از زیر مجموعه‌های فناپ و سهامدار نهایی بانک پاسارگاد، در تیر ماه سال ۱۴۰۰ پذیرش و در مرداد ماه سال ۱۴۰۱ با نماد “پی ­پاد” در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شده است و انتظار می‌رود تا در آینده‌ای نزدیک شاهد عرضه اولیه این نماد باشیم.

در چندروز گذشته شاهد انتشار اخباری از این نماد در سامانه کدال بودیم که در این مطلب به تشریح این اخبار می‌پردازیم.

تغییر سال مالی در «پی پاد»

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در روز شنبه هفتم آبان ماه سال جاری مجمع عمومی فوق العاده خود را برگزار نمود. بر اساس تصمیمات اتخاذ شده سال مالی این شرکت از ۲۹ اسفند ماه به ۳۰ آذر ماه تغییر یافت.

دو خبر برای شرکت ۳۰۰ میلیاردی در صف عرضه اولیه
 
 

افزایش سرمایه 

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 

گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور تامین سرمایه در گردش جهت خرید دارایی‌های ثابت و سرمایه گذاری در سهام سایر شرکت‌ها و اجرای طرح‌های توسعه‌ای که در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه 

اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور تامین سرمایه در گردش جهت خرید دارایی‌های ثابت و سرمایه گذاری در سهام سایر شرکت‌ها و اجرای طرح‌های توسعه‌ای ارائه گردید.

تصمیم هیئت مدیره به انجام افزایش سرمایه تفویض شده در مجمع فوق العاده

پیرو تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ مبنی بر تصویب افزایش سرمایه از مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور تامین سرمایه در گردش جهت خرید دارایی‌های ثابت و سرمایه گذاری در سهام سایر شرکت‌ها و اجرای طرح‌های توسعه‌ای، هیئت مدیره در نظر دارد نسبت به انجام مرحله اول افزایش سرمایه از مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور تامین سرمایه در گردش جهت خرید دارایی‌های ثابت و سرمایه گذاری در سهام سایر شرکت‌ها و اجرای طرح‌های توسعه‌ای اقدام نماید.

دو خبر برای شرکت ۳۰۰ میلیاردی در صف عرضه اولیه
 
 
تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل