بازدید 3879
۲

خودکشی ساختگی برای اثبات عشق

کد خبر: ۱۱۴۶۱۱۳
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۳ 19 October 2022

پسر جوان برای اینکه میزان عشق و علاقه نامزدش را بسنجد سناریوی خودکشی ساختگی خود را اجرا کرد.

به گزارش ایران، ساعت 2:30 بامداد سه‌شنبه 26 مهر دختر جوانی به یکی از کلانتری‌های شمال تهران رفت و گفت: نامزدم دیروز با من تماس گرفت و گفت می‌خواهد خودکشی کند اول حرفش را باور نکردم اما وقتی تلفن هایم را جواب نداد و هیچ خبری از او نشد گفتم با پلیس تماس بگیرم تا به خانه‌اش برویم او تنها زندگی می‌کند و می‌ترسم واقعاً بلایی سر خودش آورده باشد.

او درباره آشنایی خود با نامزدش گفت: مدتی قبل در خیابان با داریوش آشنا شدم و بعد از مدتی هم نامزد کردیم. اما چند ماه بعد متوجه شدم که خیلی با او اختلاف سلیقه و عقیده و رفتار دارم به همین خاطر تصمیم به جدایی گرفتم. اما داریوش موافق نبود. تا اینکه امروز داریوش با من تماس تصویری گرفت و مقداری بسته خالی قرص مقابلش بود و به من گفت اگر برنگردم با قرص خودکشی می‌کند.

من که تصور می‌کردم شوخی می‌کند بازهم مخالفت کردم اما او لیوان آبی را که جلویش بود و ظاهراً هم داخلش قرص بود خورد و تماس قطع شد. بعد از آن دیگر تلفنم را جواب نداد و به مقابل خانه‌اش رفتم اما جواب نداد. نگران او شدم و فکر می‌کنم که دست به خودکشی زده است.

به‌دنبال صحبت‌های دختر 27 ساله مأموران با بازپرس کشیک قتل پایتخت تماس گرفته و پس از هماهنگی با بازپرس میثم حسین‌پور راهی خانه داریوش شدند.

در حالی که پسر جوان همچنان در خانه را باز نمی‌کرد مأموران به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند. آنها مدعی بودند که حوالی ظهر داریوش را دیده‌اند که وارد خانه شده اما خروج او را ندیده‌اند. بازبینی دوربین‌های مداربسته خانه نیز تنها ورود پسر جوان را تأیید می‌کرد.

از آنجایی که فرضیه خودکشی پسر جوان قوت گرفت و احتمال در خطر بودن جان او وجود داشت پس از هماهنگی‌های قضایی با بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی مأموران با کمک امدادگران آتش‌نشانی وارد خانه او شدند. اما به محض ورود پسر جوان را داخل تخت خوابش پیدا کردند.

وی که با سرو صدای ورود مأموران از خواب پریده بود به ساختگی بودن سناریوی خودکشی اعتراف کرد و گفت: می‌خواستم با این کار ببینم نامزدم چقدر مرا دوست دارد و پس از اطمینان از عشق و علاقه او به خودم مانع جدایی اش بشوم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
یک تیم اتش نشانی و امدادگر مسخره یک ادم عاشق پیشه شدن!!
به نظرم زوج که به خاطر قشون خودکشی میکنن باید خیلی جذاب باشند
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
آخرین اخبار
وب گردی