عرضه پُرحجم فولاد مبارکه

با عرضه‌های پُرحجم فولاد مبارکه در بورس کالا در روز دوشنبه ۲۵ مهر، قیمت ورق گرم در بازار داخلی با کاهش قابل توجهی مواجه شد. قیمت معاملاتی در مقایسه با قیمت کشف شده در ۲۹ شهریور امسال، ۱۰.۵ درصد کاهش را نشان می‌دهد.
کد خبر: ۱۱۴۵۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰ 18 October 2022

به گزارش بورس تابناک به نقل از کالاخبر، فولاد مبارکه اصفهان روز گذشته (۲۵ مهر) ۳۵۰ هزار و ۲۰ تن ورق گرم را در تالار محصول‌های صنعتی و معدنی بورس کالا عرضه کرد که با توجه به پُرحجم‌بودن عرضه این محصول، در قیمت پایه فروخته شد. قیمت معاملاتی امروز در مقایسه با قیمت کشف شده در ۲۹ شهریور امسال، ۱۰.۵ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

حجم عرضه به گونه‌ای بود که بخشی از این محصول به سیستم معاملات مچینگ رفت و در مچینگ معامله شد.

قیمت پایه پیشنهادی از سوی فروشنده ۱۵۵ هزار و ۷۸۷ ریال به ازای هر کیلوگرم در نظر گرفته شده بود که به تایید خریداران رسید و در همان قیمت پایه فروخته شد.

به این ترتیب، ۳۴۳ هزار و ۷۵۰ تن ورق گرم در تالار محصول‌های صنعتی و معدنی به فروش رفت و ۶ هزار و ۲۷۰ تن در سیستم معاملات مچینگ فروخته شد.

فولاد مبارکه در عرضه‌ قبلی خود که به تاریخ ۲۹ شهریور بر می‌گردد، ۳۲۰ هزار تن ورق گرم را با قیمت پایه ۱۵۱ هزار و ۴۳۲ تن عرضه کرد که در شرایط رقابت با تقاضای ۴۶۴ هزار و ۸۶۰ تنی، به قیمت هر کیلوگرم ۱۷۳ هزار و ۹۹۹ ریال فروخته شد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم
آخرین اخبار