بازدید 4943
۱

شرایط اقتصادی مردم سیستان بهبود می‌یابد

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نزسا گفت: مقدمات لازم برای افزایش مبادلات با کشور افغانستان توسط دولتمردان در حال انجام است که این سبب بهبود شرایط اقتصادی مردم سیستان خواهد شد.
کد خبر: ۱۱۳۵۹۹۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰ 20 August 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از روابط عمومی قرارگاه قدس جنوب شرق سپاه پاسداران، سردار محمد کرمی در مراسم افتتاح دو باب مسجد در حاشیه شهرستان زابل و شهرستان نیمروز به تشریح اقدامات در دست اقدام برای رفع مشکلات اقتصادی و آب منطقه سیستان پرداخت و اظهار کرد: مقدمات لازم برای افزایش مبادلات با کشور افغانستان توسط دولتمردان در حال انجام است که این سبب بهبود شرایط اقتصادی مردم سیستان خواهد شد.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نزسا گفت: طرح رزاق و فروش سوخت نیز در راستای ایجاد اشتغال برای توانمند سازی مردم سیستان است چرا که بخشی از مردم باید از مرز ارتزاق کنند و این در تمام استان‌های مرزی در حال انجام است.

سردار کرمی افزود: یکی از پرژه ها برای بهبود شرایط آب سیستان و بلوچستان، انتقال آب از دریا است که در حال انجام است و به آینده امیدواریم.

وی بیان کرد: با حمایت خداوند در منطقه سیستان تحول ایجاد خواهیم کرد این امید در همه مردم و مسئولان است، قول‌های خوبی داده شده اما بر خلاف اعتبار زیادی که در این منطقه هزینه شده اما چون هدفدار نبوده، آنطور که باید نتیجه نداده است.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نزسا با اشاره به اینکه هر جایی که مردم پای کار و در میدان حاضر بودند کارها به خوبی پیش رفته است، گفت: توجه و عمل به آموزه‌های دینی اتصال به خدا همه مشکلات را برطرف می‌کند.

سردار کرمی با بیان اینکه دستگاه‌های حفاری چاه خریداری و در حال انتقال به منطقه است، ادامه داد: تلاش همه بهبود شرایط این منطقه است، دستگاه‌های حفاری چاه خریداری و در حال انتقال به منطقه است.

وی در پایان از تعامل و همراهی علما و معتمدان با مسئولان قدردانی کرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۱
همه چیز رو میخوئاهید با ایشالهه ماشالله درست کنید
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار