بازدید 88665
با تحولات منطقه و جهان
ادعای نماینده آمریکا در مذاکرات درباره عدم توافق با ایران، کشف اسناد فوق محرمانه از اقامتگاه ترامپ در فلوریدا، اعلام هویت ضارب سلمان رشدی در آمریکا، آغاز عملیات انتقال نفت مسروقه ایران توسط یونان و دیدار روسای جمهور آمریکا و چین در ماه نوامبر، از مهم‌ترین خبر‌ها و رویداد‌های منطقه‌ای و بین المللی در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.
کد خبر: ۱۱۳۴۶۸۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۱ 13 August 2022

ادعای نماینده آمریکا در مذاکرات درباره عدم توافق با ایران/ کشف اسناد فوق محرمانه از اقامتگاه ترامپ در فلوریدا/ اعلام هویت ضارب سلمان رشدی در آمریکا/ آغاز عملیات انتقال نفت مسروقه ایران توسط یونان

بین الملل تابناک: ادعای نماینده آمریکا در مذاکرات درباره عدم توافق با ایران، کشف اسناد فوق محرمانه از اقامتگاه ترامپ در فلوریدا، اعلام هویت ضارب سلمان رشدی در آمریکا، آغاز عملیات انتقال نفت مسروقه ایران توسط یونان و دیدار روسای جمهور آمریکا و چین در ماه نوامبر، از مهم‌ترین خبر‌ها و رویداد‌های منطقه‌ای و بین المللی در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.

ادعای نماینده آمریکا در مذاکرات درباره عدم توافق با ایران

رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران اعلام کرد که توافقی در مورد مذاکرات هسته‌ای به دست نیامده است، زیرا تا زمانی که در مورد همه مسائل توافق نشود، توافقی وجود نخواهد داشت.

به گزارش "پی بی‌اس"، این مقام دولت بایدن جمعه شب گفت: یک متن وجود دارد و از نظر هماهنگ‌کننده اتحادیه اروپا درک مشخصی درباره آن نیز هست.

وی ادعا کرد: موضع ما روشن است. اگر ایران آمادگی داشته باشد، ما نیز آماده‌ بازگشت به توافق هسته‌ای هستیم.

این مقام آمریکایی ادامه داد: برای ما این بازگشت از نظر کاهش تحریم‌هایی که باید ارائه دهیم و گام‌هایی که ایران باید برای محدود کردن برنامه هسته‌ای خود بردارد، کاملا مشخص است.

ادعای نماینده آمریکا در مذاکرات درباره عدم توافق با ایران/ کشف اسناد فوق محرمانه از اقامتگاه ترامپ در فلوریدا/ اعلام هویت ضارب سلمان رشدی در آمریکا/ آغاز عملیات انتقال نفت مسروقه ایران توسط یونان

رابرت مالی در مورد تحقیقات آژانس بین‌المللی اتمی راجع به ادعاهای مواد هسته‌ای اعلام نشده در ایران و گزارش نشریه وال استریت ژورنال، مبنی بر اینکه در صورت همکاری ایران با آژانس اتمی، آمریکا و اروپا به بسته شدن پرونده تحقیقات این نهاد بین‌المللی از چند مکان در ایران کمک خواهند کرد، ادعا نمود: ما هیچ فشاری بر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای کنار گذاشتن این موضوعات باقی مانده وارد نمی‌کنیم. این موضوعات زمانی بسته خواهند شد که ایران از نظر فنی پاسخ‌های معتبری به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ارائه کند. به محض اینکه آن‌ها این کار را انجام دهند و آژانس راضی شود، ما نیز رضایت خود را اعلام خواهیم کرد.

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با ادامه سیاست‌های شکست خورده و زورگویانه این کشور در مورد تحریم‌های ایران گفت: ما هیچ مذاکره‌ای در خصوص پایین آوردن استانداردهای خود برای تجارت شرکت‌های اروپایی یا سایر شرکت‌ها با ایران انجام نداده‌ایم و این کار را نخواهیم کرد. آن‌ها باید به تحریم‌های ما احترام بگذارند. هر گزارشی در مورد این ادعا که ما استانداردها را پایین خواهیم آورد و در مورد آن‌ها مذاکره خواهیم کرد، کاملاً اشتباه است.

کشف اسناد فوق محرمانه از اقامتگاه ترامپ در فلوریدا

طبق حکم تفتیشی که روز جمعه به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد نقض احتمالی قانون مبارزه با جاسوسی منتشر شد، مأموران اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) اسناد «فوق محرمانه‌ای» را در جریان بازرسی از اقامتگاه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در فلوریدا کشف کردند.

به گزارش القدس العربی، این حکم تفتیش که قاضی فلوریدا دستور انتشار آن را صادر کرد، نشان می‌دهد که ماموران تعداد زیادی اسناد طبقه بندی شده با نام "فوق محرمانه" را که یکی از آنها مربوط به "رئیس جمهور فرانسه" بود، از منزل ترامپ کشف و ضبط کردند.

طبق این حکم، تفتیش بی‌سابقه منزل رئیس‌جمهور سابق در پی مظنون شناخته شدن وی به نقض قانون مبارزه با جاسوسی در ارتباط با نگهداری اسناد حساس انجام شد.

ادعای نماینده آمریکا در مذاکرات درباره عدم توافق با ایران/ کشف اسناد فوق محرمانه از اقامتگاه ترامپ در فلوریدا/ اعلام هویت ضارب سلمان رشدی در آمریکا/ آغاز عملیات انتقال نفت مسروقه ایران توسط یونان

بر اساس این حکم هفت صفحه‌ای، در میان اسناد ضبط شده، اسنادی با مهر «فوق محرمانه» و «قرار است فقط در مراکز ویژه دولتی نگهداری شود» وجود دارد.

اسناد منتشره شامل فهرستی از اقلام ضبط شده در اقامتگاه ترامپ در مارآلاگو، ایالت فلوریدا و حکم بازرسی خانه وی در پالم بیچ بود.

وزارت دادگستری، روز جمعه از قاضی فدرال خواسته بود که حکم بازرسی منزل ترامپ را منتشر کند.

رئیس جمهور سابق ۷۶ ساله گفت، با انتشار این یادداشت مخالفتی ندارد اما تاکید کرد که قربانی «سوءاستفاده با انگیزه سیاسی از اجرای قانون» توسط «دموکرات های چپ رادیکال» شده است.

ترامپ و وکلایش نسخه‌ای از حکم بازرسی را در اختیار داشتند و می‌توانستند آن را منتشر کنند.

به گزارش وال استریت ژورنال، ماموران اف‌بی‌آی ۲۰ جعبه اسناد از جمله پوشه عکس، یادداشت دست نویس و دستور عفو "راجر استون" را که ترامپ امضا کرد، ضبط کردند.

روز پنجشنبه، واشنگتن پست به نقل از منابع نزدیک به تحقیقات اعلام کرد که در میان اسناد کشف شده، اسناد طبقه بندی شده مربوط به سلاح‌های هسته‌ای هم وجود دارد.

ترامپ در اظهارنظری، ظاهراً صحت این اطلاعات را رد کرد و گفت که «مساله تسلیحات هسته‌ای یک فریب و حقه است و اشاره کرد که اف‌بی‌آی ممکن است شواهدی را در خانه او قرار داده باشد.»

اعلام هویت ضارب سلمان رشدی در آمریکا

گزارش پلیس نیویورک‌ حاکی است، فردی که با حمله به «سلمان رشدی»، نویسنده مرتد موهن به ساحت پیامبر گرامی اسلام (ص) او را زخمی کرد، جوانی ۲۴ ساله به نام «هادی مطر» ساکن ایالت نیوجرسی است.

رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند، سلمان رشدی ساعت ۱۱ صبح جمعه (به وقت محلی) در ۱۲ اوت ۲۰۲۲ هنگامی که قصد سخنرانی در مرکز «چوتوکوآ» در غرب نیویورک را داشت مورد حمله واقع شد.

سلمان رشدی پس از انتشار رمان موهن «آیات شیطانی» در سال ۱۳۶۷ هجری شمسی خشم مسلمانان را برانگیخته بود؛ بنابراین، به یک زندگی مخفی با شرایط سخت امنیتی روی آورده بود. حضرت امام خمینی (ره) بعد از انتشار این کتاب فتوای ارتداد وی را صادر نمودند.

ادعای نماینده آمریکا در مذاکرات درباره عدم توافق با ایران/ کشف اسناد فوق محرمانه از اقامتگاه ترامپ در فلوریدا/ اعلام هویت ضارب سلمان رشدی در آمریکا/ آغاز عملیات انتقال نفت مسروقه ایران توسط یونان

گفته می شود که در نخستین ماه های پس از انتشار آیات شیطانی و بالا گرفتن اعتراضات مسلمان به محتوای ضد دینی آن، سلمان رشدی در طول یک ماه بیش از پانزده بار محل سکونت خود را تغییر داد.

دولت انگلستان که زمینه انتشار کتاب آیات شیطانی را فراهم کرده بود، با صرف هزینه‌های فراوان مسئولیت حفاظت از جان او را به عهده گرفت.

سلمان رشدی قبل از این حمله در آمریکا زندگی می‌کرد و از مدت‌ها پیش تحت حفاظت قرار داشت. انگلیس در سال ۲۰۰۷ به سلمان رشدی جایزه داد که این اعتراضات مسلمانان در سراسر جهان را به همراه داشت.

روزنامه دیلی‌میل در خبری شامگاه جمعه مدعی شده بود، رشدی مورد اصابت ۱۰ یا ۱۵ ضربه چاقو قرار گرفته، در حالی که رسانه انگلیسی‌زبان دیگر نوشته وی مورد اصابت ۱۰ تا ۱۵ ضربه چاقو و مشت قرار گرفته است.

پلیس نیویورک در بیانیه بامداد شنبه خود تصریح کرد که سلمان رشدی دست‌کم یک بار از ناحیه گردن و یک بار از ناحیه شکم زیر ضرب چاقو قرار گرفته است.

آغاز عملیات انتقال نفت مسروقه ایران توسط یونان

سفارت جمهوری اسلامی ایران در آتن (جمعه) ۲۱ مرداد ماه در صفحه توئیتر خود اعلام کرد: عملیات انتقال نفت مسروقه ایران به کشتی لانا (کشتی حامل نفت ایران)، در آب‌های یونان در حال انجام است و کشتی بزودی همراه محموله کامل نفت، عازم کشورمان خواهد شد.

ادعای نماینده آمریکا در مذاکرات درباره عدم توافق با ایران/ کشف اسناد فوق محرمانه از اقامتگاه ترامپ در فلوریدا/ اعلام هویت ضارب سلمان رشدی در آمریکا/ آغاز عملیات انتقال نفت مسروقه ایران توسط یونان

در این توئیت آمده است: به یاری خداوند بزرگ، در پیگیری و تامین منافع ملی کشورمان، لحظه‌ای تردید به خود راه نخواهیم داد.

گفتنی است، یونان ۲۶ فروردین ماه سال جاری یک نفتکش روسی (پگاس که بعدها به لانا تغییر نام داد) حامل نفت ایران را که مطابق قوانین تعریف شده دریانوردی با پرچم کشورمان حرکت می‌کرد، در آب‌های ساحلی خود توقیف کرد و براساس آخرین گزارش‌ها محموله نفتی این کشتی را برای انتقال به آمریکا به یک نفتکش آمریکایی تحویل داد. این اقدام دولت یونان روز چهارشنبه چهارم خرداد ماه سال‌جاری کاردار این کشور در تهران در غیاب سفیر یونان را به وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران کشاند و به وی شدیدا اعتراض شد. از سوی دیگر، جمعه ششم خرداد ماه کاردار سوئیس در غیاب سفیر این کشور به عنوان حافظ منافع آمریکا به وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران احضار و اعتراض شدید ایران نسبت به تداوم نقض صریح قوانین و مقررات بین‌المللی حقوق دریاها و کنوانسیون‌های بین‌المللی مربوطه خصوصا اصل آزادی کشتیرانی و تجارت آزاد بین‌المللی توسط دولت آمریکا، اعلام و بر رفع فوری توقیف کشتی و محموله آن تأکید شد.

دیدار روسای جمهور آمریکا و چین در ماه نوامبر

روزنامه وال‌استریت ژورنال از دیدار رو در روی روسای جمهور چین و آمریکا طی ماه نوامبر خبر دادند.

وال‌استریت ژورنال به نقل از منابع آگاه گزارش داد، مقامات چینی در حال آماده کردن مقدمات سفر شی جینپینگ، رئیس جمهور این کشور به جنوب شرقی آسیا و دیدار رو در روی وی با جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در ماه نوامبر هستند؛ این اولین سفر خارجی رهبر چین طی نزدیک به سه سال اخیر و اولین دیدار شخصی وی با بایدن از زمان آغاز ریاست جمهوری به شمار می‌رود.

ادعای نماینده آمریکا در مذاکرات درباره عدم توافق با ایران/ کشف اسناد فوق محرمانه از اقامتگاه ترامپ در فلوریدا/ اعلام هویت ضارب سلمان رشدی در آمریکا/ آغاز عملیات انتقال نفت مسروقه ایران توسط یونان

این دو به عنوان رهبران ایالات متحده و چین تاکنون دیدار مستقیم و رو در رو نداشته‌اند.

تدارکات برای این سفر نشان می‌دهد که شی ۶۹ ساله از شانس خود در کنگره دوسالانه حزب کمونیست که برای پاییز امسال برنامه‌ریزی شده مطمئن است و انتظار می‌رود او برای سومین دوره ریاست خود بر حزب کمونیست را اعلام کند.

مقامات ذی ربط در تدارک مقدمات سفر شی، اعلام کردند احتمالا رهبر چین، پس از حضور در کنگره در اجلاس سران G۲۰ در جزیره بالی اندونزی طی ۱۵ تا ۱۶ نوامبر شرکت کند.

همچنین انتظار می‌رود شی جینپینگ برای شرکت در نشست همکاری اقتصادی آسیا و اقیانوسیه به بانکوک پایتخت تایلند سفر کند.

پیشتر یکی از مقامات ایالات متحده به شرط عدم انتشار نام خود به خبرگزاری فرانسه گفته بود که بایدن و شی «درباره اهمیت دیدار رو در رو حرف زدند و توافق کردند که تیم‌هایشان زمان مناسبی را برای این دیدار بیابند که مورد توافق طرفین باشد.»

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۶
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۷۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
چرا هر بار که میخواد رابطه ایران و امریکا شکل بگیره اتفاقاتی از این دست میوفته؟؟؟
الان که برجام داره احیا میشه چرا این اتفاق افتاد؟؟؟
لعنت به اسرائیل. لعنت به انگلیس
التماس تفکر
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
هیچ احیایی در کار نخواهد بود
اخبار فیک برای من و شما میگویند تا بازارها را آرام کنند و در عمل وضع بدتر داره میشه
لقمان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
آینده مال ایران است حق پیروز است.
ناشناس
| United States |
۱۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
پلیس نیویورک گفته طرف لبنانی و طرفدار حزب الله
ناشناس
| Syrian Arab Republic |
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
برجام آمریکایی برکدکه احیا نمیشود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
هادی مطر بی نظیری
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
از کجا میدونی این آقای هادی جاسوس نباشد و اقدام بی موقع کرده باشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
ببخشید اشتباه منفی دادم
ناشناس
| Syrian Arab Republic |
۱۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
دمش گرم یک مفید را فرستاد جهنم ، نوبت ترامپ و پمپ..و هم میرسه صبر ما زیاده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
وقتی صورتحساب هزینه های مالی و سیاسی آن

محاسبه و اعلام شد

معلوم خواهد شد که ایشان چقدر بی نظیر بوده

و فقط خدا کند که به ما ربطی نداشته باشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
اصولاً ترورهای اخیر واداعای خنثی شدن ترور جان بولتون وامثالهم در این برهه زمانی کاملا مشکوک است چون کاملا به ضرر ایران است باید پرسید بعد از ۳۴سال چه طور همین حالا یک فرد ۲۴ساله تصمیم به کشتن رشدی گرفته !!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
کا روسهاست شک نکنید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
.هشدار.هشدار


قابل توجه دامداران و مرغداران محترم سراسر کشور


،به هیچ وجه از کنسانتره دامی و طیوری تولیدی کارخانجات خوراکدام و طیور استفاده نکنید

کارخانجات خوراکدام،سهمیه سبوس گندم دولتی رو که حق دامداران و مرغداران زحمتکش هست را،تو بازار آزاد بفروش میرسانند و بجاش از ضایعات محصولات دور ریختنی کشاورزی،(بجای سبوس گندم) استفاده میکنند.


لطفا به همکارانتان اطلاع رسانی بفرمائیدسپاس از سایت وزین، پر مخاطب و اطلاع رسانی تابناک که همیشه یار و یاور این قشر زحمتکش بوده
ربنا
| Brazil |
۱۷:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
دوست دارم این کتاب را بخوانم چون برای منفی و مثبت دادن نظرم باید اطلاعات داشته باشم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
این تیم مذاکره‌کننده هم مثل تیم سعید جلیلی هست مذاکره برای هیچ. فقط پول بیت المال هدرمیره
پاسخ ها
ناشناس
| Syrian Arab Republic |
۱۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
از تیم قبلی بمراتب بهتره که همه چیز را به آب نبات داد رفت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
برنده واقعی مذاکرات برجام همچنان مالکین هتل کووبرک است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
ضعیف ترین تیم مذاکره همین دوره است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
خوب اگر توافق کنند که دیگر نمیروند اروپا صفا و سیتی.
با پول ملت چند ساله توی بهترین هتل های اروپایی دارن میخورن و لذت میبرن.
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
ادعای نماینده آمریکا در مذاکرات درباره عدم توافق با ایران

مذاکره کننده امریکایی طرف اصلی مذاکره ادعا می‌کند ولی خالی بند اعظم اولیانوف گواهی میده همیشه!!!!!!!!

تاسف اوره این گونه خبر رسانی درباره مذاکرات
این گوری که اولیانوف داره براش سینه میزنه والا اصلا مرده ای توش نیست

برجام سال ۹۷ تمام شده حالا بعد از ۵ سال دوباره احیا شود
ان هم با دولت ناتوان بایدن!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
تا هزار سال دیگه هم روسها نمیذارن .حتی با ترور جان بولتون یا ترامپ واین اخری با ترور رشدی .برجام احیا بشه.
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
رشدی را باید زودتر می کشتیم ولی بازم دمش گرم بچه انقلابی کار خودش کرد
پاسخ ها
محمود‌
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
می‌ کشتیم‌مممممممممممم ؟!!!!!
یعنی‌ شماها‌ میخواستی‌ بکشیش‌ ؟؟؟!!!
چرا‌ ؟؟!!!
ناشناس
| United States |
۱۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
شما مسلمانی ؟ باید از میامبر و ائمه و حرمتشان هر لحظه دفاع کنیم ؟ اگر مسلمانی که باید خوشحال باشی که دشمن خدا را کشتیم
ناشناس
| Germany |
۱۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
می‌کشتید؟
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
برو قوی شو اگر راحت جهان طلبی .
ناشناس
|
Syrian Arab Republic
|
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
پیش بسوی اروپای یخ زده و بنزین ده دلاری در آمریکای تروریست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
چقدر عقده ای
ناشناس
| United States |
۱۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
باید اروپا بدبخت تحریم کنیم بمیرند از سرما
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
آره بنزين ده دلاري باعث ميشه دلار بازهم گرونتر شه و آمريكايي ها پدرشون دربياد خخخخخ
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
دیگه تا سفیهانی چون شما باشند وضع دنیا همینه.مطمئن باش نفت ارزان و مطوئن ایران تو تحریم از طریق واسطه به امریکا و اروپا می رسد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
باهات شرط میبندم تو زمستون نفت از الان ده تا پانزده دلار ارزونتر بشه.کسی که پول زور وتکنولوژی داره همیشه برنده میشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
رابرت مالی حرف درستی زده چون خود ما هم هر وقت طرف مقابل در مورد فعالیتهای هسته ایمان نظر شبهه برانگیز داده همه را به نظر آژانس ارجاع داده ایم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
ترامپ جاسوس ونفوذی روسیه هست !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
شک نکن .ترامپ به دستور پوتین از برجام خارج شد تا ایران کاملا به اغوش روسیه بره که این اتفاق هم افتاد وناتو را داشت نابود میکرد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
زنده باد ولادیمیر پوتین
زنده باد دونالد ترامپ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
چند ماه است نفت ایران را توقیف کرده اند چقدر هزینه دادگاه و وکیل دادند تا این محموله پیروزمندانه به کشور برگردد هزینه های دادگاه و اجاره کشتی و .......
برای کاسبان تحریم که چگونه استفاده می کنند
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
ظریف هم میگفت تفسیر ما از برجام درست است و به همان گونه که تفسیر ماست اجرا خواهد شد ، اما بعد معلوم شد که تفسیر جان کری از برجام درست بوده است
حاج حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
افرادی مثل رشدی باید ترور انقلابی شوند تا افکار پلید و کثیفشان منتشر نشود دنیا باید برای افرادی که مزدور هستند و دشمن این انقلاب عزیز هستند نباید جای زندگی باشه همه ما باید پشت ولی فقیه باشیم تا مملکتمان از اسیب دور باشد
پاسخ ها
ناشناس
| Poland |
۱۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
منفی دادم اما به نظر می رسه بیشتر جوک گفته بودی و افغال معکوس بود
شهروند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
تکبیر!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
میدونی چی خنده داره این ترور کار روسهاست وایران فقط نقش مدیریت ان را بازی میکند.خنده داره که اینایی که رشدی رو میکوبن حتی کتابش رو نخوندن .الان تو اینترنت توهینهایی به اسلام میشه که رشدی بدبخت توش گمه.
مسببی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
حسن بی خیال حسن خطر داره حسن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
نوشته های سلمان رشدی نشان می ده که از لحاظ تفکری کوتاه بین و درک ضعیفی دارد و نمی تواند عمق مسائل را درک کند
و در ضعیف بودن درک او همین بس که با نوشتن یک مطلب ادامه زندگی را برای خودش جهننمی کرد
ناشناس
|
Poland
|
۱۲:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
این تروریست رو باید بفرستند در زندان هایی که حبس ابدی ها و قاتلین و اشرار در آمریکا زندانی هستند بعد می فهمه اقدام تروریستی چه عواقبی داره و روزی هزار بار آرزوی مرگ می کنه
پاسخ ها
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
فکر میکنم تو هم درصف اعدامی که این جوری از این دلاور کینه گرفتی
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
انشاا... بهبودی سلمان رشدی حاصل شود. پیامبران ما همه انسان ها را دوست می داشتند.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
مرگ بر چین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
مرگ انگلیس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
مرگ بر آمریکا
مرگ بر انگلیس
......مرگ بر غربگدا های
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۳
مرگ به اربابت امریکا
ناشناس
|
Germany
|
۱۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
توهین به ادیان و باورهای مذهبی انسانها محکوم است. هر که می‌خواد باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
حمله به رشدی به نظر میرسه توطئه باشه بعد اینهمه سال بنظر میرسه داستانی داره درست میشه سوقصد به جان بولتن یه اتفاقاتی داره میافته برنامه ریزی شده
از این اسرائیل هر چه بگی بر میاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
در وضعیت فعلی حتی آقا رشید و خانم بهنوش برای حفاظت از جان شان بادیگارد استخدام کردند اجازه نمیدن یک نفر بشدن تزدیک بشه . چطو میشه که ضارب توانسته خودشوبه سلمان رشدی برسونه و مث فیلمهای رزمی چینی کونفو بازی دربیاره و بزنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
حتما توافق امضا شده آمریکاییا خبر ندارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
چینی ها بعد از مورد تهدید قرار گرفتن توسط ناوهای آمریکایی دنبال نشست و دیدار با آمریکا هستند
آیا اسم این را باید سازش گذاشت یا گفتگو برای حل اختلاف؟
مگه بزرگان ما نگفتند که گره ای که با دست باز می شه چرا باید با دندان باز کرد پس چرا ما می خواهیم گره های خودمان را با دندان باز کنیم؟
و یا مگر نگفته اند که با دوستان مروت با دشمنان مدارا پس چرا ما به جای مدارا دنبال ستیز هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
فقط بدبختی این برنامه ها برای شخص ملت ایران است نه مسولین ما ملتی که داریم اسخونهایمان می شکند و دستمان برای هر تصمیم زندگی بسته است مظلوم شخص ملت ایران طبقه متوسط به پایین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
رابرت مالی:
در صورت همکاری ایران با آژانس اتمی، آمریکا و اروپا به بسته شدن پرونده تحقیقات این نهاد بین‌المللی از چند مکان در ایران کمک خواهند کرد، ادعا نمود: ما هیچ فشاری بر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای کنار گذاشتن این موضوعات باقی مانده وارد نمی‌کنیم. این موضوعات زمانی بسته خواهند شد که ایران از نظر فنی پاسخ‌های معتبری به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ارائه کند. به محض اینکه آن‌ها این کار را انجام دهند و آژانس راضی شود، ما نیز رضایت خود را اعلام خواهیم کرد.


یعنی اگر ایران از آژانس بین المللی مهر تایید فنی فعالیت های هسته ای را بگیرد آمریکا بدون هیچ شرطی پرونده برجام را خواهد بست؟؟!!
اگر آمریکا این موضوع را قبول دارد آیا بهتر نیست که ایران به جای وین سراغ آژانس برای تایید فنی برود؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
ای کاش می شد یک صفحه از اون کتاب شیطانی را به دست آورد و خوند. تا ببینم وقعا چی نوشته. به نظر من حکم به مرتد بودن سلمان رشدی باعث مشهورشدن و فروش بالای کتاب اون شد وگرنه کتابهای به مراتب بدتر از این هم در خصوص توهین به اسلام وجود داره که هیچ کس هیچ اطلاعی از اون و نویسنده اش نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
زنده باد ولادیمیر پوتین مسیحی
زنده باد شرق
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
زنده باد پوتین
اویسی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۳
میگن یزید شرابخوار قمارباز و میمون باز بوده، کسی می تونه توضیح بده پوتین که غیر از این سه مورد، عضو کاگ ب و کمونیست هم بوده، چه فرقی با یزید داره،؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
مرگ بر انگلیس
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
دمت گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
مرگ بر آمریکا
مرگ بر غربگدا های.......
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
مرگ بر غرب
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
ترور هیچ وقت نتیجه نداده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
درود بر آمریکا ،که قوانینش برای همه یکسان است ،وهمه باید نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشند .درود بر آمریکا
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
ترامپ جاسوس روسیه است بدون شک چطور تا حالا کسی نفهمیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
مطر با یک تیر دو نشان زد 1- باعث مشهور شدن بیشتر و بیشتر سلمان رشدی شد 2- باعث ناکامی مذاکرات برجام خواهد شد ............. این دو مورد به کی خدمت میکنه ؟
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
مرگ بر چین،مرگ بر روسیه،مرگ بر انگلیس
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
مهسا امینی امین تارخ علی کریمی ربیع الاول فائزه هاشمی حسین ماهینی
آخرین اخبار