بازدید 9663
۲

دستگیری مظنون به قتل یک وکیل در شاهرود

دادستان عمومی و انقلاب شاهرود با اشاره به صدور دستور قضایی لازم در ساعت نخستین قتل وکیلی در این شهر، گفت: مظنون این حادثه با تلاش بی وقفه کارآگاهان خبره انتظامی شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر: ۱۱۳۳۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۵ 09 August 2022

به گزارش «تابناک»، حجت الاسلام رضی پارسا منش بامداد سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توان و اقتدار اطلاعاتی و عملیاتی پلیس در کمتر از ۱۲ ساعت فرد مظنون احتمالی شناسایی و دستگیر شد.

وی تاکید کرد: پرونده درحال تحقیقات مقدماتی است و احتمال دخالت فرد یا افراد دیگری نیز در این رخداد متصور است.

پارسامنش ابراز داشت: محمودرضا جعفر آقایی (مقتول) با شلیک گلوله فرد ناشناس در ساعت نخستین بامداد دوشنبه از پا در آمد.

وی با بیان اینکه جعفرآقایی برای درمان به بیمارستان منتقل شد اما تلاش چند ساعته تیم درمان نتیجه بخش نبود، ادامه داد: پس از فوت وکیل، دستور ویژه قضایی لازم به فرمانده انتظامی برای بسیج تمامی امکانات پلیس به منظور شناسایی قاتل صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب شاهرود با بیان اینکه مردم از طریق مبادی رسمی اخبار را پیگیری نمایند تا از بروز شایعات جلوگیری شود، اظهار داشت: خبرهای تکمیلی لازم در این راستا پس از اتمام تحقیقات اولیه اعلام خواهد شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۲
وفور اسلحه غیر مجازدر دست مردم دارد به مرحله خطرناکی میرسدوبا گسترش نا امنی دیگران را هم تشویق میکند تا برای حفظ امنیت خود به خرید اسلحه روی بیاورند.واین یعنی تشدید خشونت ونا امنی آنهم در جامعه عصبانی این روز ها.پلیس ودستگاه قضا باید در برنامه ای منسجم هر چه سریعتر نسبت به جمع اوری سلاح های غیر مجاز از بین مردم اقدام قاطعی بکنند
چه اطلاعاتی در مورد اعضای سایتهای قمار داشت که باید حذف میشد
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل