بازدید 8420
سرپرست فدراسیون فوتبال رفت و برگشت

میرشاد ماجدی از انصراف ، منصرف شد!

بنده یک تصمیم شخصی گرفته بودم، که با توجه به اینکه آقای تاج که قبلا به بنده حکم داده بودند به احترام ایشان کنار بروم.به احترام به دوستانی که برایم فرم پر نموده و بنده را پیشنهاد داده اند در انتخابات شرکت می‌کنم.
کد خبر: ۱۱۲۹۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۰ 11 July 2022

سرپرست فدراسیون فوتبال اعلام کرد بر خلاف تصمیم قبلی خودش در انتخابات شرکت می‌کند.

به گزارش تابناک ورزشی؛ به نوشته سایت رسمی فدراسیون فوتبال میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال که پیش از این از حضور در انتخابات منصرف شده بود اعلام کرد: بنده یک تصمیم شخصی گرفته بودم، اما با توجه به اینکه آقای تاج که قبلا به بنده حکم داده بودند به احترام ایشان کنار بروم.

با توجه به درخواست بخشی از اعضای مجمع همچنین همکارانم در هیات رئیسه فدراسیون با توجه به مسئولیت اجتماعی که احساس می‌کنم و نیاز به احترام به دوستانی که برایم فرم پر نموده و بنده را پیشنهاد داده اند در انتخابات شرکت می‌کنم.
ماجدی در این خصوص گفت: با توجه به تماس‌هایی که برخی از اعضای محترم مجمع در ساعات گذشته با اینجانب داشتند همچنین درخواست برخی از همکارانم در هیات رئیسه فدراسیون تصمیم گرفتم به منظور ایجاد شور و رقابت لازم در انتخابات و با توجه به ضرورت ایجاد فضای رقابتی مناسب ثبت نام کنم و امیدوارم شاهد رقابت خوبی در این دوره باشیم که در نهایت به سود فوتبال ایران تمام شود.

ماجدی از انصراف ، منصرف شد!

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه