بازدید 11547
۲

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۳۱ خرداد/ ۴ بیمار دیگر بدرود حیات گفتند

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۰ میلیون و ۲۶۰ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش بیش از صد تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۲۶۴ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۲۵۷۱۴
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷ 21 June 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۴ میلیون و ۶۱۵ هزار و ۹۷۵ دوز اول و ۵۷ میلیون و ۹۵۹ هزار و ۲۸۱ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۲۷ میلیون و ۶۸۵ هزار و ۶۸۰ نفر دوز سوم را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۰ میلیون و ۲۶۰ هزار و ۹۳۶ دوز واکسن در ایران که ۱۹ هزار و ۵۷۸ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»، بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۸۷ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۳۸ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۲۳۵ هزار و ۱۷۵ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۴ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۱ هزار و ۳۷۰ نفر رسید. این در حالی‌ست که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۶۰ هزار و ۸۱۳ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۲۶۴ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۲ میلیون و ۵۲۸ هزار و ۵۳۸ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، صفر شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۰۶ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۴۲ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۲ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۲ درصد است.
 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
وضعیت کشورهای حاشیه جنوب خلیج فارس در حال افزایش ابتلاست. باید مراقب حاجی ها در مراجعتشان بود
من امروز یک‌ایمیل دریافت کردم‌که بروم‌دوز چهارم‌واکسن‌فایزر بزنم.
با توجه به سن بالای ۶۰ سال
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی
آخرین اخبار