چند آمار جالب از مجامع عادی سالیانه سال جاری | کدام نمادها بیشترین سود را تقسیم کردند؟

از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۱۹۰ شرکت موفق به برگزاری مجامع عادی سالیانه خود شده اند و برخی شرکت‌ها تقسیم سود داشتند و برخی دیگر ترجیح دادند یا سودی تقسیم نکنند یا به دلیل زیان ده بودن سودی نداشتند که تقسیم کنند. در ادامه به بررسی آمار جالبی از سود تقسیمی شرکت‌ها خواهیم پرداخت.
کد خبر: ۱۱۲۵۲۸۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸ 19 June 2022

به گزارش بورس تابناک، از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۱۹۰ شرکت مجامع عادی سالیانه خود را برگزار کرده اند. در این بین برخی شرکت‌ها تقسیم سود داشتند و برخی دیگر ترجیح دادند یا سودی تقسیم نکنند یا به دلیل زیان ده بودن سودی نداشتند که تقسیم کنند. در ادامه به بررسی آمار جالبی از سود تقسیمی شرکت‌ها خواهیم پرداخت.

کدام نمادها بیشترین سود را محقق کرد؟

در بین این ۱۹۰ شرکت سه شرکت شبصیر، خراسان و شغدیر به ترتیب با ۱۹۰۷۲ ریال، ۱۸۱۳۲ ریال و ۱۵۱۸۹ ریال بیشترین سود واقعی را داشتند.  

کدام نمادها بیشترین زیان را محقق کرد؟

در بین این ۱۹۰ شرکت سه شرکت فجوش، وگستر و وتوسکا به ترتیب با منفی ۱۱۷۶۱ ریال، منفی ۳۳۸۵ ریال و منفی ۱۹۸۳ ریال بیشترین سود واقعی را داشتند.  

کدام نمادها به لحاظ ریالی بیشترین سود تقسیمی را داشتند؟

 از لحاظ ریالی بیشترین مبلغ سود را شرکت های جم پیلن، شبصیر، خراسان، شغدیر، سخاش، ساوه، فروژ، دلر، فزر، ساروم و سبهان به سهامداران خود داده اند.

کدام نمادها به لحاظ درصد بیشترین سود تقسیمی را داشتند؟

شرکت های وطوبی، کزغال، گنگین، کتوسعه، بیوتک، تنوین، سهگمت، جم پیلن، دفارا و فروژ بیشترین درصد تقسیمی سود را داشتند. یعنی ۱۰۰ درصد یا بیشتر از کل سود واقعی خود را به عنوان سود نقدی در مجمع تصویب کردند.

کدام نمادها به دلیل زیان ده بوده هیچ سودی تقسیم نکردند؟

در بین این ۱۹۰ شرکت فبیرا، مفاخر، فجوش، کآرا، بکهنوج، وفتخار، ممسنی، کازرو، وگستر، وتوسکا و وگستر به دلیل زیانده بودن سودی برای تقسیم نداشتند.

کدام نمادها سودده بودند اما هیچ سودی تقسیم نکردند؟

نمادهای بایکا، شپلی، فبستم، وملت، لپیام، دزهراوی، گکوثر، لوتوس، سیلام، غفارس، تکنار، تشتاد، خلیبل و بکام نیز سهامداران خود را دست خالی از مجمع بازگرداندند.

با سودسازترین و زیان ده ترین نمادها آشنا شوید | کدام نمادها بیشترین سود را تقسیم کردند؟
 
منبع: نبض بورس
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # احمد سمیعی گیلانی # دعای روز دوم رمضان
آخرین اخبار