بازدید 7385

افزایش نرخ خدمات تاکسی‌های اینترنتی منتفی شد

با پیگیری‌های به عمل آمده از سوی سازمان حمایت و به جهت رعایت مصوبات ستاد تنظیم بازار؛ وجوه اضافه دریافتی از هر مسافر توسط شرکت‌های تاکسی اینترنتی، به آن‌ها مسترد می‌شود.
کد خبر: ۱۱۱۹۱۵۴
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰ 16 May 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، با توجه به گزارشات واصله مبنی بر افزایش نرخ خدمات تاکسی‌های اینترنتی در چند روز اخیر و تأکید معاون اول رییس جمهور مبنی بر لزوم بررسی موضوع، برابر بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یکی از شرکت‌های فعال در این زمینه که سهم عمده‌ای از بازار را در اختیار دارد، قیمت‌های مورد عمل را به میزان حدود ده (۱۰) درصد افزایش داده است.

بر این اساس، پس از برگزاری جلسه توجیهی با مسئولین کلیه شرکت‌های حمل و نقل هوشمند اینترنتی، مقرر گردید قیمت‌ها به نرخ قبلی بازگشت داده شده و اضافه دریافتی به مصرف کنندگان مسترد گردد.

در این خصوص شرکت‌های مرتبط ضمن قبول موضوع و درک شرایط حال حاضر کشور و لزوم هماهنگی و همراهی با دولت، نرخ سفر‌های انجام شده در ناوگان خود را به زمان قبل از افزایش بازگردانده و متعهد شدند وجوه اضافه دریافتی از کاربران از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری را در قالب کد‌های تخفیف و یا اضافه کردن مبلغ به کیف الکترونیکی حساب کاربری مسافران مسترد کند.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل