چگونه در بورس کالا خودرو بخریم؟

در ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری بود که اطلاعیه‌ای منتشر شد که نشان می‌داد از روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ قرار است خودرو در بورس کالا عرضه شود. چگونه در بورس کالا خودرو بخریم؟
کد خبر: ۱۱۱۹۰۵۴
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷ 16 May 2022

به گزارش بورس تابناک، در ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری بود که اطلاعیه‌ای منتشر شد که نشان می‌داد از روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۹ صبح قرار است خودرو در بورس کالا عرضه شود.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که قرار است دو خودرو از گروه بهمن موتور در بورس کالا عرضه شود. طبق اطلاعات منتشر شده ۶۰۰ دستگاه کارا دو کابین و ۲۵۰ دستگاه کارا تک کابین قرار است در روز چهارشنبه در بورس کالا فروخته شود. 

همچنین جزئیات نشان می‌دهد که قیمت پایه برای هر دستگاه خودرو کارا دو کابین حدودا ۳۰۱.۵ میلیون تومان و برای هر دستگاه خودرو کارا دو کابین حدودا ۲۹۱ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. قیمت به صورت رقابتی خواهد بود و در نتیجه قطعا قیمت فروش هر خودرو کارا در روز عرضه بالاتر از قیمت پایه می‌باشد. آن گونه که در اطلاعات ذکر شده است میزان پیش دریافت خرید «خودرو» در بورس کالا ۱۰۰ درصد قیمت است.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که دو خودروی دیگر گروه بهمن نیز به زودی در بورس کالا پذیرش و عرضه خواهند شد. در اسفندماه سال گذشته نیز خودروی شاهین گروه سایپا در بورس کالا پذیرش شد.  

ادامه این خبر را از لینک زیر بخوانید:

https://app.nabzebourse.com/news/1193

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل # کنکور # حماس