بازدید 4623
۱

تسهیلات و خدمات استقرار شرکت‌ها در ناحیه نوآوری شریف

توسعه زیرساخت‌های استقرار شرکت‌ها جزو اولویت‌های سال 1401 خواهد بود. بدین منظور ناحیه نوآوری شریف به عنوان زیستگاه نوآوری، پیشرو در این حوزه، فرصت‌های ویژه‌ای را برای علاقه‌مندان استقرار در این مکان ایجاد نموده است.
کد خبر: ۱۱۱۸۸۰۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰ 15 May 2022

تسهیلات و خدمات استقرار شرکت‌ها در ناحیه نوآوری شریف

با توجه به اهتمام جدی توسعه شرکت‌های فناور، دانش‌بنیان و نوآور در سال پیش رو، تسهیلات و خدمات جدیدی برای تسهیل استقرار شرکت‌ها به ویژه در نواحی نوآری در نظر گرفته شده است

مهدی محمدظاهری مدیر عامل شرکت داریک و هم‌بنیان‌گذار آفیسا ضمن اعلام این موضوع اضافه کرد، توسعه زیرساخت‌های استقرار شرکت‌ها جزو اولویت‌های سال 1401 خواهد بود. بدین منظور ناحیه نوآوری شریف به عنوان زیستگاه نوآوری، پیشرو در این حوزه، فرصت‌های ویژه‌ای را برای علاقه‌مندان استقرار در این مکان ایجاد نموده است.

به‌عنوان نمونه مجتمع مهرنگار (مجتمع شماره 4 شریف) یکی از زیرساخت‌های استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور به حساب می‌آید که فرصت مناسبی برای هم‌افزایی شرکت‌های مستقر در آن خواهد بود. ایشان یادآور شدند که به هر شرکت فناور بیشتر از دو واحد ازین مجتمع واگذار نمی‌گردد و فرصت‌های مشابه بعدی از طریق شبکه‌های اجتماعی و یا سایت مجموعه آفیسا معرفی می‌گردد و در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 66158116 تماس حاصل فرمایید.

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
متری 50 میلیون تومان! و حمایت از شرکت های دانش بنیان ! دولت واقعا دلال خوبی شده باریک الله
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # باشگاه النصر عربستان # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس