بازدید 7379

مرگ جوان ۲۶ ساله در پرتاب نارنجک

به دلیل شدت جراحت وارده به راکب موتورسیکلت و ضربه مغزی شدید، تلاش کادر درمان این بیمارستان برای نجات او نتیجه بخش نبوده و متاسفانه جان خود را از دست می دهد.
کد خبر: ۱۱۰۹۹۵۸
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۲ 16 March 2022

به گزارش تابناک، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه (استان مرکزی) گفت: پرتاب نارنجک در شهر پرندک از توابع شهرستان زرندیه موجب مرگ جوان ۲۶ ساله شد.

بهرام صیدی در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: بر اثر پرتاب نارنجک به سمت یک موتورسوار و سرنشین راکب آن که یک جوان ۲۶ ساله بود به شدت مصدوم و دچار ضربه مغزی شده و به همراه سرنشین موتور سیکلت که از ناحیه سر دچار سوختگی شدید شده بود، توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان شهید مدرس ساوه اعزام می شوند.

وی افزود: به دلیل شدت جراحت وارده به راکب موتورسیکلت و ضربه مغزی شدید، تلاش کادر درمان این بیمارستان برای نجات او نتیجه بخش نبوده و متاسفانه جان خود را از دست می دهد.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه در ادامه گفت؛ ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۰ مصادف با چهارشنبه آخر سال ۱۰ مصدوم تا ساعت ۲۳:۳۰ به بیمارستان های شهید مدرس و چمران ساوه مراجعه کرده اند.

وی افزود: از این تعداد دو تن از مصدومان توسط تیم های عملیاتی اورژانس ساوه و زرندیه به بیمارستان شهید مدرس منتقل شدند.

صیدی بیان کرد، مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه امشب همزمان با چهارشنبه آخر سال با ظرفیت کامل و تیم های پشتیبان و فعال بودن مرکز هدایت عملیات بحران (EOC) ضمن ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی، رصد و ارائه گزارش آمار حوادث سه شنبه شب را در دو سامانه EOC و MCMC به صورت برخط (آنلاین) به مرکز هدایت بحران وزارت بهداشت بر عهده داشت.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
آخرین اخبار
وب گردی