بازدید 4463

بانک پاسارگاد در میان 100 شرکت برتر ایران باز هم درخشید

کد خبر: ۱۱۰۱۰۶۲
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱ 25 January 2022

بانک پاسارگاد در میان 100 شرکت برتر ایران باز هم درخشید

بانک پاسارگاد در بیست‌وچهارمین دوره رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران (IMI100) که هرساله از سوی سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود موفق به کسب رتبه برتر در شاخص‌های ارزش افزوده و میزان دارایی‌ها شد.
به گزارش راحله شهرابی، مدیر روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، مراسم معرفی شرکت‌های برتر ایران در روز دوشنبه مورخ 4بهمن1400 در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد. در این رتبه‌بندی سازمان مدیریت صنعتی شرکت‌ها را بر اساس 33 شاخص کمّی ارزیابی کرده و با توجه به نتایج به دست آمده، ضمن معرفی 100 شرکت برتر ایرانی، از این شرکت‌ها در 10 گروه صنعتی تجلیل به عمل ‌آورد.

براساس این خبر، بانک پاسارگاد ضمن کسب رتبه 6 در شاخص میزان دارایی‌ها و رتبه 8 در شاخص ارزش افزوده، موفق به كسب رتبه کلی 12 در بين 100 شركت برتر ایران شد.

گفتنی است، سازمان ‌مدیریت صنعتی از سال 1377 به رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران پرداخته است و هرساله با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور تلاش می‌کند، فضای روشن‌تری از کسب‌وکار اقتصادی کشور را ارائه دهد.

فهرست رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران هم‌چنین به مدیران بنگاه‌های اقتصادی، سیاست‌گذاران و پژوهشگران، یاری می‎‌رساند تا شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور به دست آورند.

لازم به ذکراست، ارزیابی شرکت‌های برتر ایران بر اساس شاخص‌هایی چون «اندازه و میزان رشد شرکت»، «سودآوری و عملکرد»، «بهره‌وری کل»، «میزان صادرات»، «میزان نقدینگی»، «وضعیت شاخص‌های بدهی» و «شاخص‌های بازار» انجام شده است.

 

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # باشگاه النصر عربستان # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس
آخرین اخبار