بازدید 6181
۳

کمک‌یک‌میلیون‌پوندی‌انگلیس‌به‌برنامه‌جهانی‌غذا‌در‌ایران

سفیر بریتانیا در ایران در صفحه اینستاگرام سفارت انگلیس نوشت: بسیار باعث مسرت است که توانستیم در قالب اهدای مبلغ یک میلیون پوند به برنامه جهانی غذا سازمان ملل به تلاش‌های ایران برای حمایت از پناهجویان افغانستانی کمک کنیم.
کد خبر: ۱۰۹۹۷۱۱
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۱ 18 January 2022
به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، کمک یک ملیون پوندی اداره امور خارجه کشور‌های مشترک المنافع و توسعه بریتانیا به برنامه جهانی غذا اجازه می‌دهد تا برای پناهندگان تازه وارد از افغانستان وعده‌های غذایی آماده مصرف و سایر جیره‌ها را تهیه کند. همچنین برنامه غذا سازمان ملل را قادر می‌سازد تا بخشی از این کمک را برای حمایت از ۳۱ هزار پناهنده که هم اکنون در ۲۰ مهمانشهر در سراسر ایران زندگی می‌کنند، صرف کند تا با تثبیت وضعیت امنیت غذایی آن‌ها از هرگونه جا به جایی بیشتر جمعیت جلوگیری کند.

برنامه جهانی غذا سازمان ملل (WFP) در ایران در صفحه اینستاگرام خود از اولین کمک مالی بریتانیا در حمایت از پناهندگان آسیب پذیر در ایران استقبال کرده است.

شایان ذکر است، این نهاد سازمان ملل برای حمایت از پناهجویان از کشور‌های مختلف کمک‌هایی را همواره دریافت می‌کند.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۳
اون تحریم هایی که همه کالاها و خدمات در ایران را 10 برابر می کنه و پول های ملت را در کشورهای دیگر بلوکه می کنه، از روی دوش مردم ایران بردارید، کمک تون پیش کش و به خوره به سرتون.
الان یه عده پادو و آلبانی نشین و همپالگی هاشون میان میگن اون پول دارایی نفت و.... اگر برسه مگه به دست ملت ایران میرسه!!
مگه این کمک های غذایی و هر کوفت دیگه به دست کسی جز همین دولت میرسه؟؟
از گشنگی هم بمیریم نباید از انگلیس خبیث هیچ چیزی قبول کرد. برای ملت ما افت دارد.
دولت استعمارگر بريتانيا بهتر است پولهاي بلوكه شده ما را پرداخت كند ، نيازي به ارسال جيره هاي غذائي به ايران براي كمك به پناهندگان افغانستاني نيست.منظور 500 ميليون پوندي است كه براي خريد تانك از قبل انقلاب به دولت انگليس پرداخت شده.
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم