بازدید 7300

واکنش پرسپولیس به انتخاب معاونت باشگاه

باشگاه پرسپولیس درمورد مطرح شدن نام برخی نفرات به عنوان گزینه‌های مدنظر رضا درویش برای انتصاب‌های مدیریتی در این باشگاه اطلاعیه‌ای صادر کرد.
کد خبر: ۱۰۹۹۵۷۹
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷ 17 January 2022

 

به گزارش تابناک، باشگاه پرسپولیس درمورد مطرح شدن نام برخی نفرات به عنوان گزینه‌های مدنظر رضا درویش برای انتصاب‌های مدیریتی در این باشگاه اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

در روزهای اخیر با موجی از شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره مذاکره مدیریت باشگاه با اشخاص گوناگون و قابل احترام برای مسوولیت‌های مختلف مطرح شده است که به این وسیله ضمن احترام نسبت به پیشکسوتان، بزرگان و مدیرانی که از آن‌ها نام برده می‌شود، اعلام می‌شود مدیریت باشگاه در روزهای اخیر مذاکره و صحبتی در این ارتباط با هیچ فردی نداشته‌اند. در این رابطه اگر موضوعی باشد قطعا به شکل رسمی از سوی مقام‌ها یا مراجع خبری رسمی باشگاه به اطلاع هواداران عزیز و رسانه‌های محترم خواهد رسید.

عزیزانی از پیشکسوتان و بزرگان که در روزهای اخیر از ایشان در این ارتباط نام برده شد یا احتمالا در روزهای آینده نام‌شان به میان می‌آید، ارزشمند و برای ما قابل احترام هستند ولی در حال حاضر دغدغه‌های مهمی برای باشگاه وجود دارد که قبل از هرچیز باید مورد رسیدگی قرار بگیرند و طبعا این موارد در اولویت پیگیری‌های مدیریت باشگاه قرار دارند.

با توجه به موضوعات مهمی که وجود دارد و دارای اولویت زمانی است، مذاکره و صحبت برای انتصاب‌ها و مواردی از این دست وجود نداشته است و مدیران و معاونان باشگاه، تمام توان خود را برای حل مسائل و مشکلات به کار بسته‌اند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم