بازدید 11040

طلب ۸۰ میلیاردی آقای مدیر از استقلال!

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: ۸ میلیارد از استقلال طلب دارم که مربوط به دهه ۸۰ است، اما نمی‌توانم از این باشگاه شکایت کنم، چون خونم آبی است!
کد خبر: ۱۰۹۸۶۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲ 12 January 2022

 

به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین؛ علی فتح الله زاده با اشاره به اتفاقاتی که پیرامون باشگاه استقلال رخ داده و بخشی از سهام این تیم قرار است واگذار شود، نگاهی به گذشته کرد و گفت: سال ۸۷ در سالی که‌ای اف سی الزام کرد باشگاه‌ها خصوصی شوند ۲ و نیم درصد از سهام واگذار شد.

وی ادامه داد: اگر این مهم اتفاق نمی‌افتاد همان سال حذف می‌شدیم و این کار درستی بود که علی آبادی انجام داد و ۵۰۰ سهم از ۱۰۰ هزار سهم به اعضای هیات مدیره واگذار شد. باشگاه پرسپولیس نیز ۳ درصد از سهامش به همین نحو واگذار شد.

مدیرعامل اسبق استقلال که در برنامه انتهای الوند شبکه دوم سیما حضور پیدا کرده بود، تاکید کرد: ایراد‌ای اف سی این است که چرا الباقی سهام واگذار نشده است و حداقل ۵۱ درصد باید سهام باشگاه‌ها واگذار شود. این سهام در اختیارم را هروقت بگویند به هواداران واگذار می‌کنم نه دولت.

فتح الله زاده توضیح داد: از استقلال حدود ۸ میلیارد تومان طلب از دهه ۸۰ دارم. من نمی‌توانم علیه باشگاه شکایت کنم خونم آبی است و باید حساب‌ها را وزارت ورزش ببندد.

وی اظهار کرد: این واگذاری الزام‌ای اف سی بوده و اشکالی ندارد. خانواده مرحوم پورحیدری نیز سهام دار هستند.

این مدیر فوتبالی توضیح داد: حذف ما از قصور مدیران گذشته است؟ ۱۰ سال از مدیریت ما گذشته است. مشکلات ما برای دو سه سال اخیر است ما نمی‌توانیم مجمع را عوض کنیم وزارت ورزش می‌تواند.

فتح الله زاده گفت: همه در حذف استقلال و پرسپولیس مقصر هستند. ۱۲ سال مدیرعامل بودم و از جام باشگاه‌ها حذف نشدیم و در آن زمان با عزیز محمدی کمیته تشکیل دادیم و شسته رفته مدارک را به‌ای اف سی می‌دادیم. از مدیران عامل سرخابی‌ها خواستم به‌ای اف سی بروند. دوستان باید جا بیندازند که دولت پولی به این دو باشگاه نمی‌دهد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم