بازدید 4586

ماموریت نیرو‌های پیمان جمعی در قزاقستان

فرمانده نیرو‌های حافظ صلح وابسته به سازمان پیمان امنیت جمعی اعلام کرد، بعد از پایان ماموریت در قزاقستان نیرو‌های حافظ صلح این سازمان با همکاری مقامات این کشور بازگشت به نقاط استقرار دائمی خود را برنامه‌ریزی خواهند کرد.
کد خبر: ۱۰۹۸۵۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۹ 12 January 2022
به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، ژنرال آندری سردیوکوف، فرمانده بلوک نظامی سازمان پیمان امنیت جمعی به رهبری روسیه (CSTO) اعلام کرد، بعد از تکمیل ماموریت نیرو‌های حافظ صلح این بلوک نظامی و با همکاری طرف قزاقستانی بازگشت واحد‌های نظامی به پادگان‌های دائمی‌شان به واسطه هواپیما‌های حمل و نقل نظامی نیروی هوایی روسیه برنامه‌ریزی می‌شود.

سردیوکوف اشاره کرد، فرماندهی نیرو‌های حافظ صلح این بلوک نظامی با همکاری وزارت دفاع قزاقستان روی طرح تحویل تاسیسات تحت حفاظت خود به آژانس‌های نجات قانون در این کشور کار می‌کند.

در این راستا سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه امروز، سه‌شنبه اعلام کرد، نیرو‌های مذکور به ماموریت خود تا زمان بازگشت ثبات کامل به قزاقستان ادامه خواهند داد.

شویگو اظهار کرد: ماموریت این نیرو‌ها وقتی تمام می‌شود که ثابت به طور کامل به قزاقستان بازگردد و رهبری این کشور در این باره دستور دهد.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم