بازدید 6408
۱

شهردار دهدز بر اثر اصابت تصادفی گلوله جان باخت

کد خبر: ۱۰۹۸۲۶۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۲ 10 January 2022

فرشاد نقدی شهردار دهدز در جریان یک تیراندازی در ایذه جان باخت.

به گزارش شبکه خبر، سرپرست فرمانداری دزپارت گفت: ظهر دیروز فرشاد نقدی شهردار دهدز در جریان یک تیراندازی در خیابان محمد رسول‌ا... ایذه، هدف اصابت گلوله قرار گرفت و جان خود را از دست داد. مجید رحمانی افزود: این حادثه در حوالی خیابان محمد رسول‌ا... (ص) ایذه و در درگیری بین نیروی انتظامی و اشرار اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: پس از شلیک گلوله از سوی اشرار، این درگیری به سمت یک رستوران در این خیابان که فرشاد نقدی و دو تن از همکارانش در آن حضور داشتند، کشیده شد و در پی این درگیری یک گلوله به فرشاد نقدی شهردار دهدز اصابت کرد. سرپرست فرمانداری دزپارت اضافه کرد: تیر به ران پای نقدی برخورد کرد و موجب خون ریزی شدید وی شد تا جایی که یک بار دچار ایست قلبی و با تلاش کادر درمان احیا شد.

وی با تایید خبر درگذشت شهردار دزپارت، گفت: متاسفانه فرشاد نقدی عصر دیروز به دلیل خون ریزی شدید، جان خود را از دست داد.

بررسی ویژه پلیس

همچنین به گزارش ایرنا، جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان با تشریح جزئیات تیراندازی در شهر ایذه که به اصابت گلوله به شهردار دهدز و مرگ وی منجر شد، از بررسی ویژه پلیس درخصوص این حادثه خبر داد. سرهنگ حجت ا... سفید پوست افزود: ظهر یک شنبه ماموران پلیس شهرستان ایذه هنگام گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی، دو نفر سارق مسلح و تحت تعقیب مراجع قضایی را شناسایی کردند و دستور ایست دادند.

وی ادامه داد: سارقان برای فرار از قانون اقدام به تیراندازی و درگیری مسلحانه با ماموران پلیس کردند و از محل متواری شدند.

وی گفت: متاسفانه یک تیر به‌ صورت تصادفی به شهردار دهدز که به صورت گذری در محل بود اصابت کرد و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را ازدست داد.

وی بیان کرد: بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و نتیجه اقدامات اطلاع رسانی خواهد شد. چندی پیش نیز فردی مسلح با حضور در مطب یک پزشک در ایذه، دو نفر از جمله دکتر رضا ملکی گرجی را هدف اصابت گلوله قرار داده بود.ش

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
چرا تمام گلوله ها در ایران به پا می خورد و چرا همه در اور اصابت گلوله به پا کشته می شوند
واقعا چرا؟
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم