بازدید 5543

کاهش ارزش سهام عدالت در ۲۰ دی

ارزش سهام عدالت امروز با رشد نماد‌های بانکی و خودرویی و با توجه به افت ۰.۳۱ شاخص کل، کاهش ۰.۲ را تجربه کرد.
کد خبر: ۱۰۹۸۲۴۴
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۸ 10 January 2022

به گزارش بورس تابناک، بازار سرمایه در چندروز اخیر در مسیر رو به ریزش قرار گرفته است و امروز هم در یک روند ریزشی شروع به کار کرد و در پایان معاملات روز دوشنبه، ۲۰ دی ۱۴۰۰، شاخص کل بورس با کاهش ۴ هزار و ۱۷۸ واحدی به رقم یک میلیون و ۳۳۲ هزار و ۶۴۲ واحد رسید.
امروز نماد‌های «پارس»، «فملی» و «فارس» بیشترین تأثیر را در افت شاخص کل داشتند و «خودرو»، «وبملت» و «وبصادر» بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص داشتند.
در جدول پرتراکنش‌ترین نماد‌های بورس خودرو صدرنشین است و خساپا و شپنا در رتبه‌های بعدی هستند
امروز قیمت سهام اغلب نماد‌های گروه‌های «بانک‌ها» و «خودرویی» افزایش یافت، خودرو، خگستر، خساپا، خزامیا، ختوقا، خمحور، خبهمن، خپارس (از گروه خودرویی) و وبملت، وبصادر، وتجارت، وپارس، ونوین، وملل و خاور (از گروه بانکی) از جمله نماد‌های بزرگ سبزپوش بورس بودند به همین دلیل ارزش سهام عدالت با توجه به افت ۴۱۷۸ واحدی معادل ۰.۳۱ درصدی شاخص کل، کاهش اندکی را تجربه کرد.


ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار و ۸۲۹ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۰.۲ درصد معادل ۲۰ هزار و ۵۴۹ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۲۴۰ هزار و ۴۹۷ تومان رسیده است.

کاهش ارزش سهام عدالت در ۲۰ دی | نمادهای بانکی و خودرویی مانع افت سهام عدالت شدند
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم