بازدید 7879

واکنش عزیزی‌خادم به دعوت دوباره طارمی به تیم‌ملی

کد خبر: ۱۰۹۷۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰ 05 January 2022

شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال درباره بازگشت مهدی طارمی به تیم ملی گفت: این یک مساله درون خانوادگی و روابط کاری بین بازیکن و سرمربی است. این نگاه باید خانوادگی و پدرانه باشد. من مشکلی نمی‌بینم و امیدوارم مهدی طارمی در بازی با عراق حضور داشته باشد. البته هنوز اعتقاد داریم که مهم‌ترین اصل در فدراسیون فوتبال نظم و انضباط است.

او همچنین درباره ادامه کار اسکوچیچ و حضورش در جام جهانی گفت: بازی‌ها هنوز به پایان نرسیده و تا نهم فروردین ادامه دارد. به همین دلیل آقای اسکوچیچ با قدرت دارد کارش را انجام می‌دهد و نگاه فدراسیون هم حمایتی است. هدایت تیم ملی فوتبال با دراگان اسکوچیچ است و حتما فدراسیون فوتبال از کادر مربی‌گری تیم ملی تمام قد حمایت خواهد کرد. ان‌شاءالله بازی‌ها به پایان برسد و مردم ایران جشن صعود بگیرند.

رییس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: زمان کافی را در این خصوص داریم و مهم این است که برای جام جهانی برنامه‌ریزی کنیم اما چیزی که در مجموعه فدراسیون فوتبال وجود دارد، آرامش و پرهیز از التهاب است. با اینکه یکی از سخت ترین شرایط را داشتیم اما یکی از کم حاشیه‌ترین تیم‌های ملی فوتبال، همین تیم ملی است.

او همچنین عنوان کرد: سعی کردیم حاشیه‌ها را به حداقل برسانیم و امروز بحرانی نمی‌بینید و امیدوارم همه با هم جشن صعود بگیریم.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم