بازدید 7635
۱

ترامپ، «توییتر» را مایه ننگ دموکراسی خواند

مارجری تیلور گرین در این خصوص، توییتر را به شدت مورد انتقاد قرار داد و اظهار کرد: توییتر دشمن آمریکاست و نمی‌تواند حقیقت را کنترل کند.
کد خبر: ۱۰۹۷۱۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶ 04 January 2022

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ، از توییتر به‌دلیل ممنوعیت دائمی حساب کاربری مارجوری تیلور گرین، نماینده جمهوری‌خواه آمریکا، انتقاد کرد و این پلتفرم رسانه‌های اجتماعی را "مایه ننگ دموکراسی" خواند.

به نوشته روزنامه بیزینس اینسایدر، توییتر که تاکنون چند بار حساب کاربری مارجوری تیلور گرین را به‌حالت تعلیق درآورده بود، می‌گوید صفحه توییتر او را در پی انتشار پستی مسدود کرده که در آن خانم تیلور گرین "به نادرستی" از آمار بالای مرگ و میر پس از تزریق واکسن کرونا نوشته بود.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، در بیانیه‌ای نوشت: مارجوری تیلور گرین، نماینده خصوصیاتی، چون صداقت، میهن پرستی و سخت کوشی است. چنین افرادی سزاوار اتفاقاتی که در رسانه‌هایی مثل توییتر و فیسبوک برایشان رخ می‌دهد، نیستند. افرادی که در این رسانه‌ها چنین تصمیماتی را می‌گیرند، افراد "خسته کننده‌ای" هستند و عقاید "چپ‌گرا و رادیکال" را دنبال می‌کنند و همه مردم از آن‌ها متنفرند. آن‌ها "مایه ننگ" کشور ما هستند.

طبق گفته خود ترامپ، قرار است شبکه اجتماعی وی به‌نام "حقیقت" (TRUTH Social) در اوایل سال ۲۰۲۲ کار خود را آغاز کند و به‌همین مناسبت از حامیانش خواست که هر دو پلتفرم (توییتر و فیسبوک) را ترک کنند.

روز دوشنبه، پس از اینکه مارجوری تیلور گرین پست‌هایی گذاشت که قوانین این شبکه‌های اجتماعی را نقض می‌کرد، فیسبوک موقتا به‌مدت ۲۴ ساعت وی را از ارسال پست و نظر منع کرد. مارجری تیلور گرین در این خصوص، توییتر را به شدت مورد انتقاد قرار داد و اظهار کرد: توییتر دشمن آمریکاست و نمی‌تواند حقیقت را کنترل کند. ممنوعیت‌های گرین تقریبا پس از یکسال از ممنوعیت خود ترامپ از توییتر و فیسبوک صورت می‌گیرد. پس از این ممنوعیت‌ها، ترامپ شکایت‌های دسته جمعی را علیه فیس بوک، گوگل و توییتر و مدیران آن‌ها تنظیم کرد و ادعا کرد که آن‌ها دیدگاه‌های محافظه کارانه را سانسور می‌کنند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۱
خود ترامپ هم یه مایه ننگ دیگه برای دموکراسی هست
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم
آخرین اخبار