بازدید 11005

باخت میلیمتری ایران به آرژانتین در جام‌جهانی فوتسال

با این نتیجه آرژانتین 9 امتیازی شد و صدرنشین ماند و به عنوان تیم اول صعود کرد و ایران با 6 امتیاز دوم شد و به عنوان تیم دوم گروه صعود کرد. آرژانتین در مرحله بعد این رقابت ها به مصاف پاراگوئه می رود و ایران نیز حریف ازبکستان می شود.
کد خبر: ۱۰۷۷۵۰۹
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۴ 20 September 2021

تیم ملی فوتسال ایران در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی جام جهانی فوتسال 2021 از ساعت 21:30 امشب (دوشنبه) به مصاف آرژانتین رفت که این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود آرژانتین خاتمه یافت.

تیم ایران با این شکست در رده دوم گروه F قرار گرفت و در مرحله یک‌هشتم باید در ساعت 18 روز جمعه به مصاف ازبکستان برود. آرژانتین نیز با قرار گرفتن در صدر جدول این گروه در مرحله بعد باید رودرروی پاراگوئه قرار بگیرد.

باخت میلیمتری ایران به آرژانتین در جام‌جهانی فوتسال

ترکیب ابتدایی ایران در این مسابقه را سپهر محمدی، علی اصغر حسن‌زاده، حمید احمدی، سعید احمد عباسی و محمدرضا سنگ‌سفیدی تشکیل دادند. 

نیمه نخست این مسابقه با برتری نسبی آرژانتین پیگری شد اما درخشش دروازه‌بانان ایران مانع گلزنی حریف شد تا این نیمه با نتیجه بدون گل خاتمه یابد.

در دقیقه 5 نیمه دوم سرانجام قفل دروازه ایران شکست و آرژانتین گل اول بازی را به ثمر رساند و در ادمه نیز در دقیقه 7 گل دوم را نیز وارد دروازه ایران کرد، اما این پایان کار نبود علی اصغر حسن‌زاده در دقیقه 10 یکی از گل‌های خورده ایران را جبران کرد تا این مسابقه با نتیجه 2 بر یک خاتمه یابد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم