بازدید 8078

پلیس "خودکشی" جوان ۲۳ ساله را ناکام گذاشت

ماموران به سرعت و همراه با خانواده فرد خودکشی کننده در محل حاضر و مشاهده کردند فرد یاد شده پس از مصرف تعدادی زیادی قرص، با یک رشته طناب خود را از پل کمربندی محور برف آباد - سه راهی ملاوی حلق آویز کرده است.
کد خبر: ۱۰۶۱۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸ 01 July 2021

به گزارش تابناک، فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب گفت: حضور به موقع پلیس امنیت عمومی شهرستان جان جوانی ۲۳ ساله که در یکی از محلات شهر اقدام به خودکشی کرده بود را نجات داد.

سرهنگ محمدرضا یاری اظهار کرد: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اعلام یک مورد خودکشی در شهر اسلام آبادغرب رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با دریافت این گزارش، ماموران پلیس موفق به شناسایی محل تماس فرد خودکشی کننده با خانواده اش که از اقدام خود خبر داده بود، شدند.

یاری افزود: ماموران به سرعت و همراه با خانواده فرد خودکشی کننده در محل حاضر و مشاهده کردند فرد یاد شده پس از مصرف تعدادی زیادی قرص، با یک رشته طناب خود را از پل کمربندی محور برف آباد - سه راهی ملاوی حلق آویز کرده است.

رئیس پلیس اسلام آبادغرب خاطرنشان کرد: همکاران پرتلاش ما با مشاهده این صحنه و پس از اطمینان از زنده بودن این فرد علی رغم اینکه در حالت بیهوشی قرار گرفته و از دهان و بینی اش خون جاری شده بود، با رضایت خانواده اش و از آنجایی که بیم مرگ او می‌رفت، پیش از حضور نیرو‌های امدادی و با خودروی پلیس وی را به مراکز درمانی متتقل کردند.

وی افزود: خوشبختانه این جوان به خاطر اقدامات درمانی صورت گرفته در میانه راه و سپس تلاش‌های کادر درمان بیمارستان شهرستان احیا و از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

یاری با اشاره به قدردانی فراوان خانواده این جوان از پلیس، گفت: هر زمانی که به حضور همکاران ما نیاز بوده آن‌ها به سرعت در محل حاضر و بار‌ها ثابت کرده اند هدفی جز جلب رضایت مردم و خدمت صادقانه به شهروندان را ندارند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه
آخرین اخبار