ماجرای سقوط‌های سهمگین نماد‌های بورسی بعد از هشت ماه ریزش همچنان ادامه دارد و امروز نیز قیمت سه نماد بیش از ۲۵ درصد ریزش داشت.
کد خبر: ۱۰۵۲۲۷۳
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹ 16 May 2021

به گزارش بورس تابناک، ماجرای سقوط‌های سهمگین نماد‌های بورسی بعد از هشت ماه ریزش امروز هم ادامه یافت و در معاملات روز جاری سه نماد ریزش‌های سهمگینی را تجربه کردند.  

امروز نماد خچرخش با ریزش بیش از ۲۷ درصدی قیمت به صف فروش رفت و در صف فروش قفل شد. هم اکنون صف فروش این نماد بیش از ۲.۲ میلیون می‌باشد.  

سقوط آزاد قیمت این سه نماد/ این نماد سیمانی ۲۷ درصد ریخت

همچنین قیمت هر سهم سیمان بجنورد با نماد سبجنو نیز بیش از ۲۷ درصد ریخت و این نماد نیز هم اکنون با صف فروش ۱.۳ میلیونی رو به رو است.

سقوط آزاد قیمت این سه نماد/ این نماد سیمانی ۲۷ درصد ریخت

سومین نماد با سقوط سهمگین قیمت شلعاب بود که قیمت این نماد نیز حدود ۳۸ درصد ریزش داشت و هم اکنون معاملات آن در حال انجام است.

سقوط آزاد قیمت این سه نماد/ این نماد سیمانی ۲۷ درصد ریخت

به نظر سیاست تایید بازگشایی‌هایی این چنینی به یک روال در بازار تبدیل شده است تا نماد‌ها زودتر به نقطه تعادل خود باز گردند. البته در این وضعیت سهامداران این نمادها به شدت متضرر می شوند چرا که بعضا با این سقوط های سهمگین باز هم این نمادها در صف فروش قفل هستند و سهامداران در این شرایط هم چوب را می خورند و هم پیاز را. هم نمی توانند دوباره نقد کنند و هم اینکه یک سقوط سهمگین و کاهش سرمایه خود را شاهد هستند. 

منبع: نبض بورس

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
المپیک 2020 توکیو کرونای دلتا موج پنجم کرونا تنفیذ حکم ریاست جمهوری ارشا اقدسی محمدرضا گرایی